Zapięcia, u-locki i łańcuchy rowerowe

Oferujemy wysokiej jakości zabezpieczenia rowerowe w postaci wytrzymałych łańcuchów, zabezpieczeń typu u lock oraz zapinek z linkami. Zastanawiasz się w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć swój ukochany sprzęt rowerowy przed kradzieżą? Z nami dopasujesz zapięcia rowerowe pasujące do jednośladów każdego typu i wysokości, wykonane z wysokiej klasy materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania.

Najlepsze zabezpieczenia rowerowe

Proponujemy bardzo szeroki wybór dostępnych modeli zapięć, pozwalających na pewne zabezpieczenie roweru, niezależnie od kształtu ramy. Każda blokada rowerowa marki ABUS wykonana została z wielką starannością i troską o zachowanie bezpieczeństwa Twojego roweru. Niektóre elementy produktów proponowanych przez ABUS zostały opatentowane. Zamki chronią zapięcie rowerowe przed wszelkimi manipulacjami przy pomocy wytrychów. Dołączany do niektórych modeli komplet kluczy - jeden z nich dodatkowo wyposażony w diodę LED - można poszerzyć o kolejne egzemplarze, jedynie za okazaniem karty kodowej ABUS. Wszystkie elementy powstały z wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz wzmocnionej stali hartowanej, sprawiając że blokada roweru jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Zabezpieczenie do roweru typu u lock

Zapięcie do roweru u-lock składa się ze stalowego jarzma oraz zapięcia konstrukcji, stworzonego w oparciu o opatentowaną technologię marki. Specjalnie wzmocniona blokada do roweru jest odporna na niesprzyjające warunki pogodowe, wilgoć oraz niskie temperatury. Podwójne ryglowanie zamka pozwala zminimalizować ryzyko kradzieży. Warto pamiętać o tym w jakim terenie najczęściej się przemieszczamy - im większe jarzmo posiada zapinka do roweru, tym łatwiej zamocować ją do różnych elementów architektonicznych. Wysokiej jakości zabezpieczenie do roweru z pewnością sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach.

Zapięcie do roweru – skuteczna ochrona przed kradzieżą roweru

Polecamy także składane zapięcie do roweru, które jest łatwe w przechowywaniu i przewożeniu. Można zamawiać także inne zapięcia kompatybilne z tym samym kluczem - dla zapewnienia większej wygody. Dostępne są także zabezpieczenia w postaci wytrzymałego łańcucha, osłoniętego przy pomocy wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Zapięcie rowerowe łańcuchowe zapewnia dużą swobodę w kwestii mocowania jednośladu. Montowane na kole zapięcie rowerowe sprawdza się w przypadku tańszego sprzętu, pozostawionego w miejscach o stosunkowo małym ryzyku kradzieży.