Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile będę czekać na przesyłkę?
  Zamówienia realizujemy w najkrótszym, możliwym terminie - często w tym samym dniu. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty, niedzielę oraz święta - realizujemy następnego dnia roboczego. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, która powinna dostarczyć Twoje zamówienie w ciągu 1 dnia roboczych.
 2. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
  Oczywiście! Jeśli chcesz odwiedzić nas osobiście, zapraszamy Cię do naszego sklepu:
  Sklep rowerowy MCSPORT
  ul. Piłsudskiego 187
  92-332 Łódź 
 3. Zamówione przedmioty dotrą do mnie w całości czy w częściach?
  Większość rowerów przyjeżdża złożonych w 85% - samodzielnie musisz dokręcić pedały, oraz kilka śrub przy kierownicy i mostku. Zawsze możesz do nas zadzwonić i chętnie udzielimy fachowej porady jak to zrobić. Rowery zawsze są wyregulowane.
 4. Czy kupując online mogę zwrócić zamówienie, jeśli nie spełnia moich oczekiwań?
  Jeśli dokonasz zakupu w sklepie internetowym, w ciągu 14 dni możesz zwrócić zamówienie w ramach „odstąpienia od umowy”, bez podania przyczyny. 
 5. Jaka gwarancja obejmuje produkty w sklepie MCSPORT?
  Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są gwarancją ustaloną przez producenta - czas gwarancji jest różny dla poszczególnych części.
 6. Co zrobić jeśli przywieziona przez kuriera paczka jest uszkodzona?
  Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, sprawdź przesyłkę. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.
 7. Jakie są godziny otwarcia sklepu?
  Zamówienie online możesz złożyć w każdej chwili. Przyjmujemy zamówienia internetowe przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 
  Jeśli chcesz odwiedzić nasz sklep stacjonarny, przyjdź w godzinach:
  pn-pt 11-19, sb 10-16
  Do zobaczenia!