Waluta
Język

Błotniki rowerowe

(16)
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Błotniki rowerowe

Oferujemy bogaty asortyment dostępnych elementów osprzętowania rowerowego oraz części zamiennych, dopasowanych do rowerów różnego typu. Błotniki rowerowe to element osprzętowania, który osłania rowerzystę i inne osoby znajdujące się w jego pobliżu, przed rozpryskiwaniem w czasie jazdy wody i błota. Produkty wysokiej jakości, jak np. błotniki GIANT oraz wiele innych modeli, dopasowanych do kół różnej średnicy, znajdziecie właśnie u nas. Niezależnie od tego, czy preferujesz jazdę po mieście czy też wymagające kolarstwo górskie - bez trudu dobierzesz odpowiednie błotniki do roweru.

Błotniki rowerowe dla najlepszej ochrony przed błotem i wodą

W czasie jazdy w deszczu, lub gdy woda wciąż zalega na nawierzchni, rozpryskiwana jest przez obracające się z dużą prędkością koła. Aby uchronić swoją odzież przed zniszczeniem, należy zaopatrzyć się w odpowiedni błotnik rowerowy. Wybór części zależy od rodzaju roweru. Modele miejskie, tzw. holenderskie, bardzo często posiadają stylizowany błotnik. Specyficzny sposób montażu - do widelca przedniego, tylnych widełek oraz dodatkowo, do zacisków kół, pozwala na bardzo stabilny i pewny montaż. Podobne rozwiązania coraz częściej wykorzystuje się także w rowerach szosowych. Błotnik rowerowy tylny oraz przedni są mocno wygięte, dopasowując się do kształtu koła, dzięki czemu blokowana jest większość drobinek wody. Zupełnie inną konstrukcją odznacza się błotnik rowerowy MTB czy też do jazdy turystycznej, poza miastem. Elementy mogą być montowane na kilka sposobów - błotnik przedni może być montowany pod koroną widelca, lub do otworu korony. Proponujemy wysokiej jakości produkty, wykonane z wytrzymałych tworzyw, sprawdzające się w każdych warunkach atmosferycznych.

Błotnik rowerowy do każdego roweru

Polecamy błotniki rowerowe dopasowane do każdego rodzaju roweru - od miejskich, po trekkingowe. Błotniki do roweru górskiego, ze względu na niesprzyjający teren, muszą być odpowiednio wytrzymałe i stabilnie zamocowane. Dobrym rozwiązaniem jest błotnik tylny mocowany do ramy - konkretnie do wspornika siodełka. Zapobiega to odginaniu się elementu, utrzymując go przez cały czas w jednym miejscu. Tylny błotnik wymaga szczególnie starannego montażu. Warto jednak pamiętać, że wybierając błotnik do roweru, warto zainwestować w model wysokiej jakości. Zapobiega to konieczności częstej wymiany osprzętowania oraz znacznie lepiej chroni odzież w czasie jazdy. Oferujemy błotniki na koła o średnicy od 24 do 29 cali, dostępne w kompletach lub osobno na przód i tył.