Waluta
Język

Lokalizator rowerowy

(0)

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Lokalizator rowerowy

Dla wszystkich posiadaczy jednośladów, polecamy nowoczesny i bardzo funkcjonalny lokalizator roweru. W kwestii zabezpieczania sprzętu sportowego warto polegać na niezawodnych akcesoriach, dlatego też - w szczególności dla rowerzystów - bardzo ważnym i przydatnym gadżetem okazuje się rowerowy lokalizator GPS. To mobilne urządzenie pozwala bez trudu namierzyć i odnaleźć zagubiony rower, jak również szybko zlokalizować bliską osobę.

Lokalizator rowerowy – praktyczne urządzenie dla każdego rowerzysty

Lokalizator do roweru to mobilne urządzenie niewielkich rozmiarów, które w prosty sposób można zamontować np. pod siodełkiem. Dzięki temu zapewnia spokój i pewność, że w każdej chwili można mieć dostęp do dokładnej lokalizacji sprzętu. Bez względu na to czy preferuje się wypady za miasto, czy też długie trasy i odkrywanie nowych miejsc, GPS do roweru to przydatny i funkcjonalny dodatek. Lokalizator GPS do roweru posiada kilka istotnych funkcji, wśród których należy wymienić zwiększenie bezpieczeństwa podczas wycieczek rowerowych, a także ochronę roweru przed kradzieżą. Przymocowanie GPS do roweru to świetny pomysł także dla rodziców, których pociechy właśnie na rowerze przemierzają drogę do szkoły bądź w ten sposób spędzają swój wolny czas. Lecz to praktyczne urządzenie równie dobrze sprawdza się w przypadku osób starszych. Lokalizator do roweru używany przez seniorów chroni ich zdrowie, a niekiedy życie. Podobne gadżety mają ułatwiać życie, również lokalizator rowerowy idealnie wpisuje się w ten schemat.

Najlepszy lokalizator notiOne do roweru

Na rynku można znaleźć wiele gadżetów tego typu, jednak w czołówce z pewnością znajduje się lokalizator notiOne. To niewielkie urządzenie daje pewność i gwarancję, że nasz rower nigdy nie zaginie. Nadajnik GPS do roweru marki notiOne jest niezwykle zgrabny i poręczny. Ten nowoczesny gadżet cechuje oryginalny design oraz bardzo dobra jakość wykonania. Materiały użyte przy produkcji gwarantują zachowanie odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu lokalizator notiOne sprawdza się w czasie każdej pogody - nie straszne mu deszcze czy wahania temperatur. Lokalizator roweru stworzony przez notiOne jest niebywale prosty w użyciu. Wystarczy zamontować urządzenie na rowerze, zainstalować odpowiednią aplikację i wszystko jest gotowe. Nadajnik GPS do roweru komunikuje się bezprzewodowo poprzez moduł Bluetooth, wykorzystując około miliona aktywnych użytkowników, dzięki czemu nie trzeba martwić się o pozostanie urządzenia w zasięgu.