Waluta

Podpórki i nóżki rowerowe

(6)
  W magazynie
  • Popularny
  Już od 99,00 zł
  W magazynie
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Podpórki i nóżki rowerowe

Dodatkowe osprzętowanie roweru również jest ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort w czasie korzystania z pojazdu. Oferujemy wysokiej jakości osprzętowanie dodatkowe. U nas zaopatrzysz się w wytrzymałe podpórki i nóżki rowerowe,dopasowane do rowerów różnej wysokości. Produkty takich marek jak Giant oraz Kross, występują także w wariancie z regulacją długości, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie długości elementu do wysokości kół. Oryginalne części zamienne, dostępne w naszym asortymencie, oferujemy w przystępnych cenach.

Nóżka do roweru – niezbędne akcesorium podczas postoju

Wytrzymała nóżka do roweru, pozwala stabilnie unieruchomić i podtrzymać rower w czasie postoju. Specjalna konstrukcja sprawia, że rower otrzymuje bezpieczny punkt podparcia, chroniący go przed przewróceniem się podczas chwilowej przerwie w jeździe oraz na czas parkowania. Nóżka rowerowa utrzymuje pojazd w optymalnej pozycji, zapobiegając ocieraniu się lakierowanej ramy o elementy elewacji, drzewa czy inne sprzęty ustawione np. w garażu. Ponadto, stopka do roweru pozwala w kilka chwil po zatrzymaniu się, ustawić rower w bezpiecznej pozycji, bez konieczności szukania dodatkowego podparcia lub rzucania pojazdu na ziemię. Oferujemy różnorodne modele, wyposażone w regulację wysokości, które montuje się do tylnej osi koła. Części nie wymagają dodatkowych narzędzi do zmiany wysokości podpórki. Wysokiej klasy nóżki rowerowe sprawdzają się do rowerów różnego typu, zapewniając możliwość wygodnego podparcia roweru w każdym terenie.

Podpórka rowerowa dla stabilnej pozycji roweru

Nie każdy uważa, że podpórka rowerowa jest koniecznym elementem wyposażenia roweru, jednak jej obecność pozwala szybko i bez wysiłku unieruchomić rower. Stabilne podparcie gwarantuje bezpieczeństwo dla osób znajdujących się w pobliżu roweru oraz dla samego sprzętu. Dostępne w naszej ofercie podpórki rowerowe wykonano z wytrzymałych tworzyw, takich jak aluminium i wytrzymałe na otarcia tworzywa sztuczne. Stopka rowerowa jest elementem dodatkowym wyposażenia, dlatego też nie powinna nadmiernie obciążać konstrukcji. Wykorzystanie lekkich stopów aluminium, zapewnia optymalne połączenie wytrzymałości z funkcjonalnością. Każda podpórka do roweru zakończona jest specjalną mufą, wykonaną z gumy lub twardego tworzywa, które zapewnia odpowiednią amortyzację i przyczepność do podłoża. Odpowiednie wygięcie mufy i spłaszczona końcówka, zapewniają możliwie jak największą powierzchnię podparcia, nie wpływając na komfort jazdy.