Waluta

Adaptery

Centerlock - 6 srub - na sztywna os (15/20mm)

Już od 59,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Czarny
niedostępny

Niebieski
niedostępny

Czerwony2
w magazynie

Rozmiar: Wybierz rozmiar zmień
Dostępność: Wybierz rozmiar
Raty: Już od 1.18 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
Kolor
W magazynie

Szczegóły produktu

Dostępne warianty produktu

4715517060954, AS55#BK, AC03-BK
4715517060923, AS55#BL, AC03-BU
4715517060930, AS55#RD, AC03-RD

Adapter Centerlock na sztywną oś 15/20mm

Zastosowanie:

Jeśli twoja piasta (sztywna oś 15 lub 20mm) jest w systemie centerlock, a chcesz zamontować piastę na 6 śrub, to jest to wybór dla ciebie.

Adapter marki Ashima, pewnie mocuje tarczę, do tego jest lekki i dostępny w kilku atrakcyjnych kolorach (czarny, złoty, czerwony, niebieski).

 

Waga:

 

Zaledwie 25 gramy.

Adapter nie wymaga stosowania śrub, a co za tym idzie, odpada kolejne 10 gramów (tyle waży 6 stalowych śrub), a rzeczywista waga adaptera spada do 15 gramów.

Więcej informacji
SKUAS55

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Kategoria Adaptery