Waluta

Kaski

Kask rowerowy Alpina Anzana Black Matt

Już od 339,92 zł Normalna cena 399,90 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

52-57 cm
do 2 dni

57-61 cm
do 2 dni

Rozmiar: Wybierz rozmiar zmień
Obwód głowy: 57 cm - 52 cm
Obwód głowy: 61 cm - 57 cm
Dostępność: Wybierz rozmiar
Raty: Już od 6.8 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
Rozmiar kasku
52-57 cm
57-61 cm
W magazynie

Szczegóły produktu

Dostępne warianty produktu

4003692302427, AL228#BK#52-57, A9730132
4003692302434, AL228#BK#57-61, A9730332

Kask rowerowy Alpina Anzana Black Matt nowa kolekcja 2022

Wyboiste trasy enduro są wymagające technicznie i wymagają całkowitej koncentracji. Dlatego podczas zjazdu potrzebna jest maksymalna ochrona. Właśnie to jest inspiracją dla ALPINA ANZANA, który otwiera gamę kasków enduro. Mimo to jest wyposażony w najlepsze funkcje z zestawu technologicznego ALPINA, dzięki czemu oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Przede wszystkim wysokiej jakości Run System Ergo Plus gwarantuje optymalne dopasowanie. Dzięki precyzyjnej regulacji idealnie dopasowuje się do każdej głowy. Ponadto wysokość systemu regulacji można regulować za pomocą systemu Custom Fit. Zapewnia to bezpieczne dopasowanie i optymalną ochronę. Zewnętrzna powłoka kasku wykonana jest z wytrzymałego poliwęglanu, który jest termicznie połączona z Hi-EPS w procedurze inmold. Skutkuje to solidnym połączeniem powierzchni, co zapewnia dodatkową stabilność. Dzięki jakości „Made in Germany” gwarantowana jest również najwyższa jakość produkcji. Lista wyposażenia ANZANA obejmuje również duży daszek chroniący pole widzenia, antybakteryjną i zmywalną wyściółkę zapewniającą wysoki poziom komfortu oraz moskitierę w przednich otworach wentylacyjnych. Dzięki nowej ALPINA ANZANA jesteś doskonale przygotowany na kolejne wrażenia enduro.

Airflow Venting - Strategicznie rozmieszczone otwory wentylacyjne gwarantują idealny przepływ powietrza we wnętrzu

Ceramic Shell - Trwała powłoka zewnętrzna dzięki 3 częściowej konstrukcji

Custom Fit - Indywidualna regulacja kasku dzięki systemowi regulacji pochylenia z tyłu głowy

Edge Protect - Dolna krawędź kasku jest chroniona poliwęglanową powłoką Edge Protect

Ergomatic - Łatwa w obsłudze klamra do paska z odporną na skręcanie, wielostopniową automatyczną blokadą

Hi-EPS - Optymalna absorpcja uderzeń dzięki materiałowi Hi-EPS wykonanemu z mikroskopijnych małych komór powietrznych

Inmold - Niska waga dzięki produkcji In-mold, w której górna powłoka jest termicznie połączona z Hi-EPS

Run System Ergo+ - Dzięki Run System Ergo+, który można połączyć z systemem Custom Fit z regulacją wysokości, kask można idealnie dopasować do kształtu głowy

Y-Clip - Regulowane paski przy uszach

Antibacterial interior padding - Mniejsze powstawanie bakterii i nieprzyjemnego zapachu podczas pocenia się dzięki specjalnemu materiałowi amortyzującemu

Fly net - Siatka w przednich otworach wentylacyjnych utrzymuje owady z dala od Twojej głowy

Protective shield - Daszek zapewnia ochronę przed bryzgami wody i słońcem

Waga - 280 g

Otwory wentylacyjne - 22 w systemie AIR FLOW VENTS

Więcej informacji
SKUAL228#BK
Dla kogoUnisex

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Dla kogo Unisex 29 Kolor Czarny