Waluta
Język

Rowery wyprzedaż 2021 - 10%

Kask Alpina PICO

Już od 170,10 zł Normalna cena 189,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

czarno zielony połysk
w magazynie (ostatnia sztuka)

perłowy z motylkami
w magazynie (ostatnia sztuka)

Kolor:
Rozmiar: Wybierz rozmiar zmień
Obwód głowy: 55 cm - 50 cm
Obwód głowy: 55 cm - 50 cm
Dostępność: Wybierz rozmiar
Raty: Już od 3.4 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
Kolor
W magazynie

Szczegóły produktu

Dostępne warianty produktu

4003692303141, AL227#BG, A9761131
4003692303189, AL227#WB, A9761110

Kask dziecięcy Alpina PICO

INMOLD TEC - Kaski Inmold są wytwarzane przez stopienie wewnętrznej skorupy pod zewnętrzną skorupą pod wysokim ciśnieniem. Dwie skorupy są połączone, dzięki czemu kaski Inmold są wyjątkowo stabilne i bardzo lekkie. FLY NET - W celu ochrony przed ukąszeniami owadów przednie otwory wentylacyjne niektórych modeli są wyposażone w siateczkową podszewkę. RUN SYSTEM ERGO FLEX + - Lekki, delikatny, ale wytrzymały. Ten system regulacji umożliwia idealne dopasowanie kasku do głowy


Parametry:

Bezpieczeństwo:

Powłoka: CERAMIC SHELL
Materiał: HI-EPS
Konstrukcja: IN-MOLD TEC
CE EN 1078

Ergonomia:

Zapięcie: ERGOMATIC
Regulacja: RUN SYSTEM ERGO FLEX +
Dopasowanie: CUSTOM FIT SYSTEM, Y-CLIP

Komfort:

Waga: 220 g
Otwory wentylacyjne: 15 AIR FLOW VENTS
Ochrona: SHIELD PROTECT, FLY NET

Więcej informacji
SKUAL227
dla kogoMęski, Damski

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria