Waluta

Lampki

Lucetta - lampki magnetyczne

Już od 92,65 zł Normalna cena 109,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Czarny
niedostępny

Szary
w magazynie

Czerwony2
niedostępny

Rozmiar: Wybierz rozmiar zmień
Dostępność: Wybierz rozmiar
Raty: Już od 1.85 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
Kolor
W magazynie

Szczegóły produktu

Dostępne warianty produktu

8033020511173, 927#BK, LUS-B
8033020511180, 927#GY, LUS-G
8033020511166, 927#RD, LUS-R

Lampki rowerowe magnetyczne Lucetta

 

Made up of two small magnetic lights, the Lucetta is the new, essential light for your bike.

Easy to attach to any bike, the two small lights - 1 red and 1 white - switch on with just a click and are guaranteed to stay securely in place even on the bumpiest street.

You can select a steady beam, a slow or fast flashing light by simply clicking the light on the bike.

When you reach your destination, remove the lights, join them together and slip them in your pocket ready for your next outing.

Design: Emanuele Pizzolorusso

HOW IT WORKS:

1. Detach the lights

2. Attach anywhere on the bike

3. Choose your flashing mode

4. Enjoy your ride

Więcej informacji
SKU927

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
28 Zastosowanie Przód