Waluta
Język

Bielizna rowerowa

(5)
  Już od 159,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 159,00 zł
  • -20%
  Już od 151,20 zł Normalna cena 189,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 151,20 zł Normalna cena 189,00 zł
  • -20%
  • Popularny
  Już od 247,20 zł Normalna cena 309,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 247,20 zł Normalna cena 309,00 zł
  • -20%
  • Popularny
  Już od 159,20 zł Normalna cena 199,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 159,20 zł Normalna cena 199,00 zł
  • -20%
  • Popularny
  Cena promocyjna 207,20 zł Normalna cena 259,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 207,20 zł Normalna cena 259,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Bielizna rowerowa

Poza odpowiednią odzieżą sportową, dla zwiększenia komfortu w czasie treningu liczy się także wysokiej jakości bielizna kolarska. Dobrze dobrane elementy, takie jak skarpetki, biustonosze, koszulki czy spodenki, pozwalają na zwiększenie komfortu w czasie jazdy. Bielizna rowerowa, w dobrym gatunku, pozwala na zachowanie optymalnego poziomu wentylacji i szybkie odprowadzanie wilgoci. Przy tym także pozwala uniknąć powstawania bolesnych otarć, podrażnień, a nawet poważniejszych kontuzji. Można śmiało stwierdzić, że odpowiednia bielizna sportowa to pierwszy krok do zachowania wygody oraz bezpieczeństwa w czasie jazdy na rowerze.

Bielizna rowerowa dla każdego rowerzysty

Dobrze dobrana bielizna rowerowa pozwala odpowiednio przygotować się do warunków pogodowych, a także wspomaga funkcje odzieży wierzchniej. Damska bielizna na rower pomaga w czasie jazdy, ponieważ zaprojektowana jest w oparciu o cechy budowy kobiecego ciała - zapewnia więc wsparcie w odpowiednich miejscach, sprawiając jednocześnie, że ciało może oddychać. Wysokiej jakości bielizna sportowa damska wykonana jest z materiałów funkcyjnych, dopasowanych do potrzeb poszczególnych kolarzy. Bielizna sportowa męska szyta jest w nieco inny sposób, wykorzystując wzmocnienia w innych miejscach. Elementy bielizny, takie jak np. skarpety, odznaczają się kształtem zgodnym z anatomią stopy - zależnie od modelu, damskiej lub męskiej, aby jak najlepiej wspierać całe ciało w czasie wysiłku.

Bielizna termoaktywna na rower – niezbędny element ubioru kolarza

Męska bielizna termoaktywna na rower, także powstaje z uwzględnieniem charakterystycznych cech budowy anatomicznej. Wzmocnione, płaskie szwy oraz wstawki z przewiewnej siateczki sprawiają, że bielizna termoaktywna męska pozwala utrzymać optymalna temperaturę ciała, niezależnie od panujących warunków. Wykonana z funkcyjnego materiału, podkoszulka termoaktywna, tzw potówka działa jako dodatkowa warstwa ochronna, pomagając w utrzymaniu stałej temperatury ciała, niezależnie od tego czy jest bardzo zimno czy gorąco. Zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci, bielizna termoaktywna damska zapobiega rozwojowi bakterii, co przekłada się na ograniczenie nieprzyjemnego zapachu. Wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych do tego celu elementów odzieży - jak właśnie bielizna termoaktywna - znajduje zastosowanie w przypadku różnych form wysiłku fizycznego, nie tylko w czasie jazdy na rowerze. Wysokiej jakości wszechstronna odzież sportowa okaże się przydatna w wielu sytuacjach.