Waluta

Koszulki kolarskie

(8)
  Już od 199,00 zł
  W magazynie
  • -60%
  Już od 279,60 zł Normalna cena 699,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 279,60 zł Normalna cena 699,00 zł
  • -50%
  Już od 299,50 zł Normalna cena 599,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 299,50 zł Normalna cena 599,00 zł
  Już od 469,00 zł
  W magazynie
  Już od 89,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 89,00 zł
  • -10%
  Już od 134,10 zł Normalna cena 149,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 134,10 zł Normalna cena 149,00 zł
  • Popularny
  W magazynie
  • -30%
  Cena promocyjna 111,30 zł Normalna cena 159,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 111,30 zł Normalna cena 159,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Koszulki kolarskie

Oferujemy szeroki wybór dostępnej odzieży sportowej. W naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości koszulki rowerowe męskie, odpowiednio skrojone koszulki kolarskie damskie oraz dobierzecie strój triathlonowy dopasowany do konkretnych wymagań. Proponujemy odzież wykonaną z najlepszych materiałów, spełniających potrzeby zarówno profesjonalnych kolarzy, jak i hobbystycznych fascynatów jazdy na rowerze. Zachęcamy do prześledzenia naszego asortymentu - z nami wybierzesz najlepsze koszulki rowerowe.

Najlepsze koszulki na rower

Dobierając odpowiednie koszulki na rower, w pierwszej chwili należy przede wszystkim zwracać uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj jazdy się trenuje. Bawełniana koszulka kolarska, znakomicie przepuszcza powietrze, pozwala skórze oddychać i jest komfortowa w noszeniu, ale jednocześnie nie odprowadza wilgoci tak dobrze, jak specjalistyczna funkcyjna koszulka rowerowa, wykonana ze specjalnej mieszanki włókien. W przypadku jazdy szosowej, warto dbać o zminimalizowanie oporu powietrza w czasie jazdy, dlatego znacznie lepiej sprawdzi się dopasowana do ciała koszulka triathlonowa. Funkcyjne tkaniny, mimo iż są syntetyczne, skonstruowane są tak, aby doskonale przepuszczać powietrze, ułatwiać wymianę cieplną i bardzo szybko schnąć - zwłaszcza w czasie szybszej jazdy, a nawet chronić przed promieniowaniem UV. Zdecydowanie poprawia to komfort oraz chroni przed powstawaniem odparzeń i podrażnień. W przypadku mniej wymagającej jazdy, np. turystycznej lub rekreacyjnej, bawełniana koszulka na rower spełni swoje zadanie znakomicie.

Profesjonalne koszulki kolarskie

Koszulki kolarskie dla profesjonalnych kolarzy, konstruowane są w taki sposób, aby znakomicie przylegać do ciała, zapewniając jednocześnie jak największy komfort, wygodę i swobodę ruchów. Profesjonalna triathlonowa koszulka Giant, posiada zamek błyskawiczny, umożliwiający dopasować odzież dokładnie do kształtu ciała. Specjalistyczne koszulki rowerowe damskie są szyte w taki sposób, aby jak najlepiej współgrać z kształtem kobiecego ciała. Niektóre koszulki kolarskie męskie, posiadają dodatkowo przedłużony tył, aby zasłaniać plecy nawet przy mocnym pochyleniu w czasie jazdy. Stosowanie dodatkowych wywietrzników z wytrzymałej siateczki i niewielkich, krytych kieszeni, znacznie wpływa na funkcjonalność odzieży. Dobrej jakości koszulka na rower męska damska lub dziecięca, powinna przede wszystkim chronić skórę i zapewniać wygodę w czasie jazdy.