Waluta

Nogawki i rękawki rowerowe

(5)
  Już od 54,00 zł
  W magazynie
  Już od 119,00 zł
  W magazynie
  Już od 114,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 114,00 zł
  Już od 54,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  Już od 119,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar uniw
  Już od 119,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Nogawki i rękawki rowerowe

Do jazdy rowerowej w zmiennych warunkach, na zróżnicowanych trasach, warto zaopatrzyć się w odpowiednie elementy odzieży, takie jak nogawki i rękawki rowerowe. Pełnią one kilka funkcji oraz mogą być dobierane według konkretnych potrzeb. Oferujemy szeroki wybór dostępnych modeli nogawek i rękawków, wykonanych z wysokiej jakości, funkcyjnych materiałów, wyposażonych w elementy odblaskowe i antypoślizgowe ściągacze. Wykorzystanie szybkoschnących materiałów sprawia, że ocieplacze rowerowe pomagają w utrzymaniu stałej temperatury ciała, niezależnie od panujących warunków.

Nogawki rowerowe – ocieplenie ciała i pomoc dla mięśni

Zwłaszcza w przypadku kolarzy szosowych i triathlonistów, nogawki rowerowe odgrywają niebagatelne znaczenie z kilku powodów. Profesjonalne nogawki kompresyjne pomagają w rozgrzewce mięśni, poprawiając krążenie krwi, przyspieszają regenerację mięśni po wzmożonym treningu oraz stabilizują mięśnie. Nogi kolarza są najbardziej obciążone w czasie jazdy, dlatego też mięśnie goleni wymagają odpowiedniego wsparcia oraz ochrony. Nogawki kolarskie działają także jako odzież termoaktywna - sprawdzają się w czasie zmiennych warunków pogodowych, jako uzupełnienie spodni o krótkiej nogawce. Specjalnie zaprojektowane kolarskie nogawki Giant, są przewiewne, zapewniając optymalna cyrkulację powietrza. Chłoną wilgoć i za sprawą konstrukcji materiału, pozwalają na bardzo szybkie odparowanie. Zapobiega to powstawaniu podrażnień i odparzeń. Dobrze dopasowane nogawki, szczelnie przylegające do ciała, chronią zarówno mięśnie, jak również powierzchnię skóry, blokując szkodliwe promieniowanie UV. Bardzo istotny jest także komfort w czasie jazdy - bezszwowa konstrukcja, cechująca profesjonalne nogawki rowerowe, zapewnia wygodę oraz pozwala na utrzymanie elementu w jednym miejscu przez cały czas trwania treningu lub trasy.

Rękawki rowerowe – skuteczna ochrona przed wiatrem i zimnem

Rękawki rowerowe zapewniają przede wszystkim ochronę skóry. W czasie wielogodzinnych tras, w zróżnicowanym terenie lub w zmiennych warunkach pogodowych, ocieplacze rowerowe pozwalają zachować optymalną temperaturę ciała - wykorzystując tkaninę ThermTextura® - osłaniają przed promieniowaniem UV, a także stanowią element odblaskowy, znacznie poprawiający widoczność kolarza po zmroku. Rękawki rowerowe posiadają ściągacze z silikonowymi wstawkami, które zapobiegają zsuwaniu się materiału. Płaskie szwy rękawków są bardzo wytrzymałe, odporne na rozciąganie oraz znacznie polepszają komfort w czasie noszenia.

..../"0250.2