Waluta
Język

Rękawiczki rowerowe

(9)
  Już od 99,00 zł
  W magazynie
  Już od 109,00 zł
  W magazynie
  Już od 99,00 zł
  W magazynie
  Już od 99,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  Już od 229,00 zł
  W magazynie
  Już od 69,00 zł
  W magazynie
  Już od 69,00 zł
  W magazynie
  • Popularny
  Już od 119,00 zł
  W magazynie
  Już od 99,00 zł
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rękawiczki rowerowe

Niezależnie od rodzaju jazdy, jaki się trenuje, dobrze dobrane rękawice na rower, zawsze znajdą zastosowanie. Zwłaszcza w przypadku długich tras oraz wymagających wypraw górskich, ważna jest jak najlepsza kontrola nad rowerem. Rękawice kolarskie nie tylko pozwalają na lepszy chwyt kierownicy w czasie jazdy, ale również chronią dłonie przed zimnem, wiatrem, powstawaniem otarć i promieniowaniem UV. Oferujemy profesjonalne rękawiczki do roweru, wyposażone w dodatkowe przeszycia, wstawki z przewiewnej siateczki, silikonowe elementy, a także we fragmenty odblaskowe.

Rękawiczki rowerowe – gwarancja wygody i lepszego chwytu

Wykonane z najlepszych, funkcyjnych materiałów, rękawiczki rowerowe, spełniają kilka ważnych funkcji jednocześnie. Po pierwsze, chronią wnętrze dłoni, przed powstawaniem podrażnień i otarć, spowodowanych wielogodzinną jazdą. Z czasem skóra na dłoniach może nawet twardnieć, dlatego warto nosić rękawice rowerowe. Po drugie, specjalnie zaprojektowane rowerowe rękawiczki szosowe, poprawiają chwyt kierownicy, dzięki czemu kolarz ma znacznie lepszą kontrolę nad rowerem. Po trzecie - odpowiednio dobrane rękawiczki chronią przed zimnem oraz ułatwiają odparowywanie wilgoci. Rękawiczki rowerowe projektowane są w taki sposób, aby jak najefektywniej wspierać komfort jazdy.

Rękawiczki na rower nie tylko na chłodne dni

Rękawiczki na rower można dobierać względem pór roku lub warunków panujących na wybranych trasach. Ocieplane rękawiczki zimowe na rower są całkowicie zabudowane, składają się z dodatkowych warstw materiału oraz specjalnej wyściółki izolującej, która zapewnia ciepło, jednocześnie nie pogarszając siły chwytu kierownicy. Z kolei lekkie rękawiczki rowerowe bez palców, bardzo dobrze sprawdzają się latem, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza i wsparcie dla wewnętrznej części dłoni. Podobne modele rękawiczek zapewniają odpowiednią amortyzację w czasie jazdy po wybojach.

Profesjonalne rękawiczki kolarskie

Oferujemy także rękawiczki kolarskie przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla entuzjastów jazdy na rowerze. Profesjonalne rękawiczki rowerowe Giant posiadają dodatkowe funkcje, jak np. możliwość obsługiwania smartfonów, dzięki zastosowaniu technologii WiretapTM. Niektóre modele zostały także wyposażone w specjalne wstawki z mikrofibry służące do ocierania potu. Rękawiczki Giant odznacza oryginalny design, wykorzystanie elementów odblaskowych i jaskrawych kolorów, a także zastosowanie mocnych zapięć wykorzystujących mikro rzep typu VelcroTM.