Waluta

Rowery Fitness Giant Fastroad

(0)

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Giant FastRoad

Powstał z połączenia dużej prędkości rowerów szosowych i uniwersalności rowerów crossowych. Rower Giant Fastroad należy do jednośladów nazywanych rowerami fitness. To specjalny model zaprojektowany i stworzony z myślą o tych osobach, które preferują długie trasy po asfalcie i jednocześnie lubią szybszą i bardziej dynamiczną jazdę niż ta, na którą pozwala rower crossowy.

Rower Giant Fastroad – płynna i stabilna jazda asfalcie

Rama Giant Fastroad wykonana została z lekkiego aluminium, które dodatkowo cechuje się doskonałą trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wejsje Fastroad Advanced są z kolei skomponowane na ramach z carbonu, co daje im dodatkowej szybkości i komfortu zarazem.

Giant Fastroad łatwo się prowadzi

Rower wyposażony został w płaską kierownicę, co przekłada się na wygodę i komfort jazdy. Na poprawę dynamiki wpływ ma opatentowana sztyca podsiodłowa D-Fuse. Kompozytowa rura minimalizuje wibracje, zwiększając w ten sposób sterowność roweru i płynność jazdy. Dzięki tarczowym hamulcom i możliwości wyposażenia roweru Giant Fast Road w bagażnik z powodzeniem wykorzystasz go do jazdy po mieście, jako alternatywę dla samochodu czy komunikacji miejskiej, z której korzystasz podczas dojazdów do pracy, jak również do szosowych rekreacyjnych wypraw. W FastRoad Advanced lub Comax znajdziesz dodatkowo wyjmowany nadajnik przeznaczony do transmisji danych, który umieszczono w lewej rurce tylnego trójkąta. Odpowiedzialny jest za przesyłanie informacji do licznika kompatybilnego z ANT+ dotyczących prędkości i kadencji.

Rower Giant Fastroad docenia się za niezwykłą uniwersalność i zwrotność, co zawdzięczamy jego konstrukcji – prostej kierownicy, geometrii główki i rury podsiodłowej. Można nim z łatwością manewrować niezależnie od tego, czy poruszamy się po wyboistych i nierównych drogach, czy po asfalcie w mieście. Karbonowy widelec doskonale tłumi drgania, a tarczowe hamulce pozwalają na zastosowanie wyższych obręczy kół, co ma duży wpływ na poprawę aerodynamiki podczas jazdy pod wiatr.

Rowery Giant Fastroad Łódź

Większość modeli z serii Giant Fastroad znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.