Waluta

Rowery Enduro Giant Reign

(1)
  • -10%
  Już od 17 549,10 zł Normalna cena 19 499,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  S
  M
  L
  XL
  Już od 17 549,10 zł Normalna cena 19 499,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Giant Reign

Dzisiejsze modele rowerów górskich pozwalają wyjeżdżać coraz wyżej, zjeżdżać coraz szybciej, a jednocześnie są sprzętem dającym niebywały komfort i zapewniającym bezpieczeństwo. Postęp motoryzacji wkradł się na dobre także do jednośladów, z których najlepsze modele przeznaczone do pokonywania rajdów enduro i trailowych tras prezentujemy w tej zakładce. Zapraszamy do zapoznania się z rowerami Giant Reign.

Giant Reign - sprawdza się w każdym terenie

Dzisiejsze modele rowerów górskich pozwalają wyjeżdżać coraz wyżej, zjeżdżać coraz szybciej, a jednocześnie są sprzętem dającym niebywały komfort i zapewniającym bezpieczeństwo. Postęp motoryzacji wkradł się na dobre także do jednośladów, z których najlepsze modele przeznaczone do pokonywania rajdów enduro i trailowych tras prezentujemy w tej zakładce. Zapraszamy do zapoznania się z rowerami Enduro Giant Reign 2021.

Rower Giant Reign na najtrudniejsze trasy

Rowery Giant Reign to modele przeznaczone do pokonywania najtrudniejszych tras. Doskonale radzą sobie podczas wyścigów enduro, czy podczas jazdy w bike parku. Zmodernizowana geometria i zawieszenie 160 mm zapewniają użytkownikowi modeli Giant Reign 2020 niezrównane możliwości a także niebywałą pewność jazdy. Aluminiowa rama wykonana z materiału najwyższej jakości gwarantuje najwyższą kontrolę podczas jazdy na trudnym, agresywnym terenie.

Modele Giant Reign to rowery niebywale lekkie i zwrotne, pozwalając na jeszcze szybszą jazdę i niezrównane wrażenia podczas pokonywania zakrętów i hopek. Reign to strzał w dziesiątkę dla wszystkich rowerzystów chcących poważnie poszaleć na górskich szlakach i singlach.

Szybki i wściekły

Przewagą Giant Reign wśród innych zastosowanych rozwiązań jest między innymi udoskonalona geometria z dłuższym kokpitem, zmodyfikowana rura sterowa OverDrive czy uchwyty kompatybilne ze sprężynowymi lub powietrznymi amortyzatorami, co sprawia, że Reign to idealny towarzysz na wymagających szlakach trailowych czy podczas weekendowych wypraw enduro. Stabilne koła - jak to w Giancie, wybudowane na fabrycznych komponentach, usprawniają jazdę i dodają niespotykanych wrażeń.

Rajd terenowy z Giant Reign

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów Giant Reign. Zapewniamy, iż zakupiony u nas rower to sprzęt najwyższej jakości, który chętnie dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi w pełni gotowy do jazdy. Bądź gotowy do drogi już dziś!

Najpopularniejsze wersje

Giant Reign 1

Giant Reign 2

Giant Reign 3

Giant Reign SX

Giant Reign Advanced 0 na karbonowej ramie

Giant Reign Advanced 1 na karbonowej ramie

Giant Reign Advanced 2 na karbonowej ramie

Giant Reign SX 2022

Rowery Giant Reign Łódź

Większość modeli z serii Giant Reign znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.