Waluta
Język

Rowery crossowe Kross Evado

(1)

Rowery Crossowe Kross Evado

Szukasz prostej niezawodnej konstrukcji, która sprawdzi się zarówno w czasie szybkiej jazdy po asfalcie, jak i podczas jazdy po prostych szlakach turystycznych? W takim razie rower Kross Evado jest doskonałym wyborem dla ciebie. Sprawdzone rozwiązania, połączone z wysokiej jakości wyposażeniem, pozwalają osiągnąć satysfakcjonujące wyniki i komfort, którego oczekuje się od jednego z najpopularniejszych liderów w branży.

Rowery Kross Evado – dla zaawansowanych i początkujących

Wybierając ofertę Kross Evado w MCSPORT, otrzymują Państwo gwarancję zadowolenia i satysfakcji, ponieważ dostarczamy do naszych klientów jedynie wyselekcjonowany sprzęt najwyższej jakości – stawiamy również na najlepszą obsługę klienta, dzięki czemu wszystkie zamówienia realizowane są w sposób profesjonalny i błyskawiczny. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania odnośnie sprzętu, to nasza załoga chętnie odpowie na wszystkie wiadomości od klientów.

Oferta Kross Evado to propozycja w stronę miłośników modeli crossowych i sportowej konstrukcji, która charakteryzuje się prostotą, lekkością i świetnymi parametrami, dzięki czemu sprawdzi się ona zarówno na drogach gruntowych, jak i utwardzanych – więc niezależnie od wybranej trasy, możesz jeździć po polnych ścieżkach dojazdowych i szybkich asfaltowych trasach, rozwijając zadowalające prędkości w obydwu sytuacjach.

Uniwersalność, jakość i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze, a żeby to udowodnić, chcemy zaprezentować Państwu rowery Kross Evado. Ich ceny zaczynają się od 1200 zł (np. Evado 1.0 lub Evado 2.0) i kończą powyżej 4 000 (np. Evado 8.0 lub Evado 9.0) – oczywiście generacja ma wpływ na zaawansowanie technologiczne podzespołów, więc każdy może dostosować swój wybór, względem swoich oczekiwań.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą, która potrafi zadowolić wszystkich zainteresowanych klientów!

  • -34%
  Już od 2 199,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar
  XS (15")
  S (17") 27,5"
  S (17")
  S (17") 29"
  M (19")
  L (21")
  XL (23")
  Już od 2 199,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy