Waluta
Język

Rowery górskie Kross Lea damskie

(4)

Kross Lea

Chociaż Kross LEA jest wybitną serią damskich rowerów Kross MTB Femi Line, która sprawdzi się podczas wszystkich wycieczek terenowych, miłośniczki jazdy miejskiej nie muszą się przejmować – ten produkt również spełni wszystkie ich oczekiwania. Niewielka waga, zmniejszony rozmiar, stabilność i profesjonalne wyposażenie, gwarantują wygodę jazdy, mniejsze opory podczas podróży i satysfakcję z każdego kilometra – niezależnie, czy jest to wycieczka rekreacyjna, czy trasa do pracy.

Rowery kross lea – znajdziemy coś dla każdej rowerzystki

Już na pierwszy rzut oka widać, że rowery Kross LEA zostały stworzone dla aktywnych kobiet, które od początku sezonu i pierwszych dniach dodatnich temperatur na zewnątrz, nie chcą korzystać z komunikacji miejskiej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszego sklepu. Dbamy o jakość wszystkich produktów, które trafiają w ręce naszych klientów, dlatego śmiało mówimy, że MCsport.pl to gwarancja satysfakcji.

Niezależnie od tego, czy rower Kross LEA ma być przeznaczony dla miłośniczki sportowej linii i charakteryzować się komfortem jazdy w łatwych warunkach (polecamy m.in. model LEA 1.0), czy dla pasjonatki jazdy terenowej, która w wolnym czasie atakuje wszystkie okoliczne trasy i potrzebuje czegoś dużo bardziej zaawansowanego (np. LEA 8.0), w naszym sklepie każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Seria Kross LEA doskonale nadaje się również dla młodzieży i mężczyzn, którzy preferują dużo lżejsze i delikatniejsze modele rowerów – aby transport nie stanowił problemu podczas bardziej odległych wypraw. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, by każdy dopasował idealnie rower do swoich potrzeb – to w końcu gwarant bezpieczeństwa i komfortu.

Historia starszych modeli

Starsze modele Kross, takie jak linia rowerów Kross LEA F1 na kołach 26" z czasem zastapione nazwami numerycznymi.

Podsumowując Lea F10, F9, F8, F7, F6, F5, F4, F3, F2, F1, odeszły do Lamusa na rzecz nowocześniejszych modeli oznaczanych numerycznie, występujących w kilku wersjach wielkości kół.

  Już od 2 099,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar
  XXS - 14"
  XS - 16"
  S - 17"
  M - 19"
  Już od 2 099,00 zł
  Już od 1 349,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar
  XXS (13")
  XS (15")
  S (17")
  M (19")
  Już od 1 349,00 zł
  Już od 1 349,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar
  XXS (13")
  XS (15")
  S (17")
  M (19")
  Już od 1 349,00 zł
  Już od 899,00 zł
  W magazynie
  Już od 899,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy