Waluta

Rowery szosowe Aero LIV Enviliv

(1)
  • -10%
  Już od 15 299,10 zł Normalna cena 16 999,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XXS
  XS
  S
  M
  Już od 15 299,10 zł Normalna cena 16 999,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Szosowe / Aero dla Kobiet LIV Enviliv

Giant Enviliv.

Pędź przez równiny i pobijaj osobiste rekordy dzięki maszynie marzeń każdej sprinterki. Nowy enviliv jest wykonany specjalnie po to, aby zaprowadzić Cie na podium.

EnviLiv, zbudowany, by jeździł jeszcze szybciej, ma ramę z kompozytów Advanced, w której sztywność to priorytet numer jeden. Aerodynamiczne rury i agresywna pozycja sprawiają, że maksymalne przeniesienie mocy daje Ci niespotykany wcześniej napęd. Wyjątkowa sztywność boczna widelca i niezrównana siła hamowania aerodynamicznych hamulców tarczowych łączą się, zapewniając stabilność i precyzyjną kontrolę na zakrętach. Zintegrowana aerodynamiczna kierownica i sztyca, bezdętkowe koła systemowe z prześwitem na opony 28c oraz aerodynamiczne rury będą niosły Cię po pofałdowanych wzgórzach, przecinając powietrze. Rama zaprojektowana zgodnie z filozofią 3F zapewnia kobietom niedoścignioną moc podczas jazdy i sprawi, że wysuniesz się na prowadzenie.

Rowery LIV Enviliv Łódź

Większość modeli z serii LIV Enviliv znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.