Waluta

Rowery szosowe LIV Langma

(3)
  Już od 14 299,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XXS
  XS
  S
  M
  L
  Już od 14 299,00 zł
  Już od 12 799,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XXS
  XS
  S
  M
  L
  Już od 12 799,00 zł
  • -10%
  Już od 8 369,10 zł Normalna cena 9 299,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XS
  S
  M
  Już od 8 369,10 zł Normalna cena 9 299,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery szosowe LIV Langma

Jeżeli poszukujesz solidnego, wysokojakościowego damskiego roweru, Liv Langma w stu procentach spełni Twoje wymagania. Oferowany model został bardzo precyzyjnie dostosowany do pań poruszających się na dwóch kółkach w dowolnych warunkach. Jednoślad doskonale spisuje się w jeździe zarówno terenowej, jak i szosowej – po płaskich, utwardzonych nawierzchniach. To zasługa zastosowania najlepszych rozwiązań technologicznych i bardzo starannie przemyślanej konstrukcji, która zapewnia świetne parametry użytkowe.

Liv Langma od Giant – uniwersalny rower damski z najwyższej półki

Wyprodukowany przez świetnie znaną na rynku firmę Giant damski rower szosowy Liv Langma jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które łączą w sobie takie kluczowe właściwości, jak wytrzymałość, sztywność i lekkość. Ich najlepsze potwierdzenie stanowi rama z włókna węglowego z dodatkiem żywic, która powstała przy użyciu opatentowanej technologii Modified Monocoque Construction. W efekcie otrzymujemy wyjątkowo solidną konstrukcję o doskonałych właściwościach jezdnych i uniwersalnym zastosowaniu.

Jeśli poszukujesz modelu do jazdy po trudniejszym terenie, Liv Langma nadaje się znakomicie. Spełni on wymagania również kobiet, które preferują damskie rowery szosowe do standardowego poruszania się po mieście czy niedzielnych wypadów do lasu. Wygodna pozycja za kierownicą to zasługa konstrukcji ściśle dostosowanej do potrzeb kobiecej anatomii, podczas gdy sztywność i zarazem lekkość przekładają się na pewność oraz zwrotność jazdy.

Rowery Szosowe dla Kobiet LIV Langma

Opływowy kształt w połączeniu z atrakcyjną kolorystyką nadają konstrukcji dynamizmu, co może się podobać – szosowy rower damski Liv Langma wygląda przez to ładnie i nowocześnie. Jeździ się nim elastycznie za sprawą wysokiej jakości przełożeń dostosowanych do warunków zarówno miejskich, jak i bardziej wymagających. Z kolei z punktu widzenia bezpieczeństwa kluczowe znaczenie mają bardzo skuteczne hamulce hydrauliczne. Zamów już teraz ten wyjątkowy jednoślad przeznaczony dla kobiet, które wiedzą, że warto inwestować w najlepsze materiały i technologie!