Waluta

Siodełka

Siodełko rowerowe Ergon St Gel Man M/L Black

Cena promocyjna 271,92 zł Normalna cena 319,90 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Kolor:
Dostępność: do 2 dni
Raty: Już od 5.44 zł * Kwota liczona dla 50 rat, nie zawiera kosztów bankowych. Ze szczegółami oferty będziesz mógł się zapoznać podczas wypełniania wniosku, który prześlemy w kolejnym etapie zamówienia.
W magazynie

Szczegóły produktu

Siodełko rowerowe Ergon St Gel Man M/L Black

Nasz nowy ST Gel (Touring Saddle) oparty jest na ST Core prime. Siodełko przeznaczone jest dla bardziej oszczędnych rowerzystów. Komfortowa pianka ortopedyczna zapewnia wysoki poziom wsparcia i komfortu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet jeżdżących turystycznie - nawet na długich dystansach. Wkładki żelowe zapewniają dodatkowy komfort dla kości biodrowych. Co typowe dla Ergona, ulga powierzchnia siodełka pozwala skutecznie unikać dyskomfortu, drętwienia i mrowienia.

Powierzchnia siodełka: Szczególnie szerokie siedzisko przystosowane do lekko wyprostowanej

pozycji - typowej do turystyki.

Rozkład ciśnienia na dużym obszarze: Zapewnia optymalny rozkład nacisku, wyprofilowana powierzchnia pomaga zapobiegać dyskomfortowi podczas jazdy.

Duży kanał wzdłuż siodełka: Zaokrąglona powierzchnia kanału odciążającego pomaga zapewnić zwiększoną ochronę miękkich tkanek.

Nosek: Smukły nosek oferuje najlepsze możliwe miejsce na nogi podczas pedałowania.

Konstrukcja wyściółki: Ortopedyczny komfort -- wyściółka z żelowymi wkładkami zapewnia ulepszone wsparcie i optymalny rozkład ciśnienia

Skorupa siodła z kompozytu nylonowego: W przeciwieństwie do Ergona większość producentów używa polipropylenu w dolnej części podstawy siodła

ST Gel Men S/M Rozstaw guzów kulszowych 9 -12 cm

ST Gel Men M/L Rozstaw guzów kulszowych 12-16 cm

ST Gel Women Rozstaw guzów kulszowych 9 -12 cm

Nazwa: SC = ST = Saddle Touring

Skorupa: Kompozyt nylonowy

Pręty: Lekka stal FeC

Pokrycie: Microfibra

Wypełnienie: Ortopedyczna komfortowa pianka

Więcej informacji
SKUER104
Ean134260477066787
Kod producentaER-44040031

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Kategoria Siodełka