Rowery szosowe Giant Contend

Giant Contend.

6 produkt(ów)

Rowery Giant Contend – szybciej, wygodniej, dalej

Rowery Giant Contend od zawsze były klasycznymi rowerami szosowymi dla osób zaczynających przygodę z jazdą na szosie. Od roku 2020, dzięki serii rowerów typu Gravel, sygnowanych znakiem Giant Contend AR, modele te weszły w nową erę.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem roweru szosowego, Giant Contend powinien zdecydowanie znaleźć się na liście twoich potencjalnych zakupów. Rowery te mają stosunkowo amatorską geometrię, z wysoką główką ramy, co powoduje, że zrelaksowana pozycja na takim rowerze pozwala na dłuższe cieszenie się jazdą. rowery Giant Contend sa równiez dostosowane do szerszych opon niz ma to miejsce w wypadku klasycznych rowerów szosowych, pozwalając na jazdę po gorszych drogach, dziurach i innych nieidealnych nawierzchniach, w sposób bezpieczny i komfortowy.

Gravel Giant Contend AR

Od roku 2020, Giant wprowadził linię rowerów Giant Contend AR, będacymi rowerami typu Szosa / Gravel, z jeszcze szerszymi oponami, hamulcami tarczowymi i innymi rozwiązaniami podwyższającymi komfort jazdy i satysfakcję z niej na inny, nowy poziom

Historia starszych modeli

Starsze modele Gianta, takie jak super popularny Anytour 1, Anytour 2, Anytour Advanced na ramach karbonowych, przestały być produkowane i zostały totalnie wyparte przez serię Giant Contend AR, będąca nowocześniejszą wersją tychże rowerów.