Giant ROAM

Zaprojektowano go z uwzględnieniem najważniejszych cech rowerów górskich i szosowych. Giant Roam to seria rowerów crossowych, która wyróżnia się dużą uniwersalnością – świetnie sprawdza się na szosie, lesnych górskich ścieżkach i drogach asfaltowych.

7 produkt(ów)

Rower crossowy Giant Roam – bądź przygotowany na jazdę w każdych warunkach

Na uwagę zasługuje mocna i lekka rama roweru wykonana z aluminium, która odpowiada za jego niewielką wagę i jednocześnie dłuższą żywotność, dzięki bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystano w nim również szybkie koła 28" (700c), które jednocześnie wyróżniają się doskonałą stabilnością. Modele Giant Roam Disc charakteryzują się dodatkowo hamulcami tarczowymi, dajacymi pełną kontrolę nad rowerem, niezależnie od warunków atmosferycznych. Napędy rowerów Giant Roam odznaczają się dużą precyzją działania. Przednia amortyzacja uczyniła Giant Roam rowerem, który sprosta trudnym wyzwaniom podczas jazdy po wyboistych ścieżkach. Jest on niezawodnym towarzyszem miejskiej jazdy, jak również wypraw terenowych. W rowerze znajdziemy ponadto tarczowe hamulce, a także koła z antyprzebiciową wkładką. Producent zadbał o najmniejsze szczegóły, aby maksymalnie zwiększyć komfort rekreacyjnej jazdy.

Siodło Giant Roam jest odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu zapewnia komfort podczas jazdy. Szprychy wykonano ze stali nierdzewnej, odpornej na rdzewienie, czyli zjawisko występujące podczas kontaktu metalu z wodą.

Rowery Giant Roam dostępne są w sklepie w kilku rozmiarach – S, M, L i XL. Jest to seria rowerów krossowych świetnie sprawdzających się podczas codziennej rekreacyjnej jazdy. Poradzą sobie z pokonywaniem długich tras po asfalcie, w miejskim środowisku na krótkich dystansach oraz na górskich i wyboistych szlakach. Zadbano ponadto o nowoczesną stylistykę roweru, aby dumnie prezentował się w mieście i terenie.

Górska niezawodność i szosowa lekkość – Giant Roam to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie uznają kompromisów i poszukują uniwersalnego jednośladu do jazdy na co dzień.