Kross Hexagon

Marzy ci się terenowa jazda rowerem i chcesz odwiedzić miejsca, gdzie klasyczne modele turystyczne oraz szosowe nie poradzą sobie z ukształtowaniem terenu i warunkami? Lubisz adrenalinę i kontakt ze świeżym powietrzem, więc często atakujesz leśne i górskie szlaki turystyczne? Seria Kross Hexagon została w takim razie stworzona właśnie dla ciebie!

Rowery Kross Hexagon – masz prawo wymagać

Oferujemy wysokiej klasy rowery górskie, które zostały zaprojektowane i wykonane przez branżowego lidera – mowa oczywiście na temat firmy Kross, która wybierana jest m.in. przez użytkowników poszukujących sprzętu do eksploracji miejskiej dżungli i przez zawodowców, którzy oczekują od swojego roweru czegoś więcej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z serią Hexagon – połączenie lekkiego aluminium i wytrzymałej stali to gwarancja zadowolenia.

Jak sama definicja rowerów górskich wskazuję, są to produkty o wzmocnionej wytrzymałości, czyli modele skierowane do wymagających użytkowników, którzy potrzebują niezawodności, stabilności i bardzo wysokich parametrów – nie tylko komfort odgrywa istotną rolę, ale również bezpieczeństwo. Każdy rower Kross Hexagon jest wyposażony w asortyment od renomowanych producentów, którzy od lat zapewniają przyjemność z jazdy wszystkim miłośnikom dwóch kółek.

Chcąc rozpocząć swoją przygodę z jazdą po ciężkich szlakach turystycznych i w trudnych warunkach, zawsze należy brać pod uwagę brak doświadczenia i umiejętności, więc nie należy wybierać miejsc dla zawodowców – dla takich klientów posiadamy Kross Hexagon X1 w niezwykle atrakcyjnej cenie! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu MCSPORT, gdzie każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich wymagań – zarówno początkujący, jak i średnio-zaawansowani mogą liczyć na satysfakcjonujące propozycje.