Kross Lea

Chociaż Kross LEA jest wybitną serią damskich rowerów Kross MTB Femi Line, która sprawdzi się podczas wszystkich wycieczek terenowych, miłośniczki jazdy miejskiej nie muszą się przejmować – ten produkt również spełni wszystkie ich oczekiwania. Niewielka waga, zmniejszony rozmiar, stabilność i profesjonalne wyposażenie, gwarantują wygodę jazdy, mniejsze opory podczas podróży i satysfakcję z każdego kilometra – niezależnie, czy jest to wycieczka rekreacyjna, czy trasa do pracy.

Produkty 1 do 15 z 17

Rowery Kross LEA – znajdziemy coś dla każdej rowerzystki

Już na pierwszy rzut oka widać, że rowery Kross LEA zostały stworzone dla aktywnych kobiet, które od początku sezonu i pierwszych dniach dodatnich temperatur na zewnątrz, nie chcą korzystać z komunikacji miejskiej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszego sklepu. Dbamy o jakość wszystkich produktów, które trafiają w ręce naszych klientów, dlatego śmiało mówimy, że MCsport.pl to gwarancja satysfakcji.

Niezależnie od tego, czy rower Kross LEA ma być przeznaczony dla miłośniczki sportowej linii i charakteryzować się komfortem jazdy w łatwych warunkach (polecamy m.in. model LEA 1.0), czy dla pasjonatki jazdy terenowej, która w wolnym czasie atakuje wszystkie okoliczne trasy i potrzebuje czegoś dużo bardziej zaawansowanego (np. LEA 8.0), w naszym sklepie każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Seria Kross LEA doskonale nadaje się również dla młodzieży i mężczyzn, którzy preferują dużo lżejsze i delikatniejsze modele rowerów – aby transport nie stanowił problemu podczas bardziej odległych wypraw. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, by każdy dopasował idealnie rower do swoich potrzeb – to w końcu gwarant bezpieczeństwa i komfortu.

Historia starszych modeli

Starsze modele Kross, takie jak linia rowerów Kross LEA F1 na kołach 26"  z czasem zastapione nazwami numerycznymi.

Podsumowując Lea F10, F9, F8, F7, F6, F5, F4, F3, F2, F1, odeszły do Lamusa na rzecz nowocześniejszych modeli oznaczanych numerycznie, występujących w kilku wersjach wielkości kół.