Kross Level

Zależy ci jedynie na najwyższej jakości i nie godzisz się na stosowanie półśrodków? Stawiasz jedynie na producentów, których doceniają najlepsi zawodnicy w branży? Wymagasz od swojego roweru bezpieczeństwa, komfortu i możliwości, które zapewnią ci najlepsze wyniki? Świetnie! Mamy dla ciebie doskonałą ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów – rowery Kross Level to najwyższa półka jakości, która stale udoskonalana jest z pomocą profesjonalnych zawodników Kross Racing, światowych projektantów i zaawansowanej technologii, dzięki której wyniki rowerzystów są coraz lepsze.

Każdy znajdzie coś dla siebie – rower Kross Level na każdą okazję

Szeroka oferta MCSPORT to gwarancja zadowolenia i zadowalająca możliwość wyboru, dzięki czemu każdy zawodnik i rowerzysta, będzie w stanie znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania. W asortymencie sklepu znajdują się zarówno rowery w przedziale cenowym od 1300 złotych (które doskonale sprawdzą się podczas codziennej jazdy miejskiej), jak i produkty powyżej 10 000 zł (wyposażone w akcesoria o najwyższych parametrach). Zachęcamy do zapoznania się z serią Kross Level wszystkich, stawiających na komfort z najwyższej półki.

Chociaż firma Kross charakteryzuje się produkcją rowerów górskich i sportowych, które są wybierane przez najpopularniejszych zawodników na świecie, to znają oni również potrzeby klasycznego modelu klienta, dostosowując się do jego wymagań. Dzięki temu nawet w tak zaawansowanej ofercie, jak Kross Level, można znaleźć produkty, które sprawdzą się zarówno podczas codziennych dojazdów do szkoły i pracy, jak i na proste trasy leśne, niewymagające dużych umiejętności – np. Kross Level Replica.

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki model będzie dla was i waszych bliskich najlepszy, to nasza załoga jest w pogotowiu i chętnie pomoże w odpowiednim wyborze sprzętu.