Rowery Trekingowe Kross Trans

Rower to jeden z najwygodniejszych i najbardziej ekonomicznych środków transportu w mieście. Warto wykorzystywać wszystkie słoneczne dni, by zamiast marnować czas w korku podczas drogi do pracy, rozruszać kości, poprawiając jednocześnie kondycję – godziny szczytu w komunikacji miejskiej, również potrafią dać w kość każdemu, kto codziennie musi dojechać do swojego miejsca zatrudnienia lub po prostu wybiera się na zakupy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rowerów Kross Trans, które zostały dostosowane do potrzeb użytkowników miejskich, prezentując wszystkie udogodnienia, wytrzymałość, zwinność i lekkość – by każda twoja podróż była komfortowa i bezpieczna.

Wycieczka poza miasto? Rower Kross Trans w gotowości

W sklepie MCSPORT stawiamy na zadowolenie wszystkich klientów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z uniwersalną ofertą asortymentu. Rowery Kross Trans są świetnym wyborem dla wszystkich, niezależnie od wieku, wzrostu, czy płci – nie rezygnuj ze sportowej linii i charakteru, obok którego ciężko jest przejść obojętnie.

Funkcjonalny bagażnik to możliwość wygodnego zabrania torby lub zakupów, dzięki której weekendowy wypad poza miasto na piknik będzie czystą przyjemnością – nie musisz już martwić się, że twoja torba będzie niewygodnie wisieć na ramieniu lub siatka z zakupami będzie zahaczać o przednie koło. Lekka i wytrzymała rama poradzi sobie z większością prostych szlaków turystycznych, które sprawią przyjemność zarówno dorosłym podróżnikom, jak i najmłodszym miłośnikom dwóch kółek.

Seria rowerów trekkingowych Kross Trans została wyposażona w asortyment, oferujący wysokiej klasy parametry, dzięki czemu nawet wielogodzinne wycieczki, będą czystą przyjemnością. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół z chętnie pomoże dobrać odpowiedni model, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.