Produkty 1 do 15 z 151

Rowery górskie

Dobór sprzętu sportowego, dopasowanego pod kątem potrzeb, jest istotny w każdej dyscyplinie. Przedstawiamy wysokiej klasy rowery górskie, pochodzące od uznanych na rynku producentów sprzętu sportowego i rowerowego. W stałej sprzedaży znajdziecie u nas rowery górskie Kross i Giant oraz modele innych marek - LIV czy Momentum. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką paletą rowerów górskich, dostępnych od ręki lub na zamówienie, a z pewnością znajdziecie dla siebie odpowiedni rower MTB (Mountain Terrain Bicycle).

Najlepszy rower do jazdy po górach

Rower ATB (All Terrain Bicycle), jak sama nazwa wskazuje, nadaje się do jazdy po zróżnicowanym terenie. Są to modele przeznaczone do jazdy bardziej wymagającej, po nierównym i zmiennym terenie. Rower do jazdy po górach, ścieżkach, szlakach, a także po specjalnie przygotowanych do tego celu torach, powinien być odpowiednio do tego celu przystosowany. Wysokiej jakości rower górski z amortyzatorami, pozwoli zneutralizować impet wstrząsów przy pokonywaniu nierówności terenu. Oferujemy modele wyposażone w amortyzację tylną. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno rower górski męski, damski, jak i dziecięcy. Ramy proponowanych przez nas modeli są wykonane z aluminium, stali bądź włókna węglowego - wybór ramy zależy od konkretnych potrzeb i budżetu. Decydując się na sprzęt pochodzący od uznanego na rynku producenta, np. wybierając rower górski Giant, można mieć pewność dokonania właściwej inwestycji. Ilość dostępnych modeli pozwala dopasować odpowiedni rower do konkretnych wymagań.

Rower górski jako odpowiedni sprzęt zawodowy

Dobierając odpowiedni rower górski, ważne jest także odpowiednie dopasowanie wysokości - biorąc pod uwagę przekrok, wzrost oraz płeć, można ustalić jaka wysokość ramy okaże się optymalna. Warto także brać pod uwagę preferencje względem sprzętu rowerowego, stylu jazdy i zastosowania roweru. Kształt ramy także ma wpływ na dobór odpowiedniego modelu, niezależnie od tego czy jest to rower górski damski czy męski. Ewentualna korekcja ustawienia siodełka lub mostka pomoże w idealnym dopasowaniu roweru do użytkownika. W naszym asortymencie znajdują się rowery o kołach różnej średnicy - od 20 do 27,5 cala. Rowery górskie, przeznaczone na bardziej wymagające trasy, wymagają także odpowiednich hamulców, u nas znajdziesz modele wyposażone w hamulce szczękowe, tarczowe oraz V-brake. Biorąc pod uwagę swoje potrzeby i upodobania w kwestii stylu jazdy, warto dobierać rowery wyposażone w odpowiedni rodzaj napędu.