XTC Advanced + 2

XTC Advanced + 2 XTC Advanced + 2

Rower GIANT XTC Advanced + 2 2018

Szybki i zwinny hardtail na kołach 27.5” stworzony do jazdy w trudnym terenie, doskonały na singletracki Lekka rama wykonana w technologii Advanced z włókna węglowego T-700 Możliwość łatwej przebudowy na 29” i/lub singlespeed Główka ramy OverDrive i mufa suportowa PowerCore wraz z suportem typu Press Fit Dolna i górna rura MegaDrive zapewniają maksymalną sztywność ramy Piasty w standardzie Boost: przód 15x110, tył 12x148, poprawiające sztywność kół Wewnętrzne prowadzenie linek Zacisk podsiodłowy do sztycy 27.2 zintegrowany z ramą
SKU R1088
Marka GIANT
Model z roku 2018
Rama Kompozyt węglowy - Advanced poziome regulowane haki
Widelec ROCKSHOX Judy Gold RL 29" skok 120mm oś Boost 15x110 Maxle Stealth Tapered
Przerzutka tył Shimano SLX RD-M7000
Przerzutka przód Brak
Manetki Shimano SLX SL-M7000 1x11
Korby Shimano SLX FC-M7000 30T
Suport Shimano PressFit BB-MT500
Kaseta / Wolnobieg Shimano SLX CS-M7000 11x46T 11s.
Łańcuch KMC X11-1
Hamulec tył Shimano BR-MT500 tarcza [P] 180mm [T] 160mm hydrauliczne
Hamulec przód Shimano BR-MT500 tarcza [P] 180mm [T] 160mm hydrauliczne
Klamki hamulcowe Shimano MT500
Pedały Brak
Piasta tył [P] Giant Tracker Boost 15x110 łożyska maszynowe [T] Giant Tracker Boost 12x148 łożyska maszynowe
Piasta przód [P] Giant Tracker Boost 15x110 łożyska maszynowe [T] Giant Tracker Boost 12x148 łożyska maszynowe
Obręcze Giant GE35 27.5+ szerokość wew. 35mm Tubeless Ready 28H/28H
Opony MAXXIS Rekon+ 27.5x2.8 60 TPI EXO TR Tubeless
Szprychy SAPIM Race
Siodło Giant Contact (neutralne)
Kierownica Giant Connect Trail 780x31.8mm
Wspornik kierownicy Giant Contact 50mm(M) 60mm(L) 8°
Wspornik siodła Sztyca regulowana Tranz X YSP-11 27.2x400mm skok 85mm(S) 100mm(M-XL) manetka na kierownicy
Technologie ADVANCED COMPOSITE, OverDrive 2 / OverDrive, Tubeless
Użyte technologie Advanced | Overdrive | Tubeless
Szybki i zwinny hardtail na kołach 27.5” stworzony do jazdy w trudnym terenie, doskonały na singletracki Lekka rama wykonana w technologii Advanced z włókna węglowego T-700 Możliwość łatwej przebudowy na 29” i/lub singlespeed Główka ramy OverDrive i mufa suportowa PowerCore wraz z suportem typu Press Fit Dolna i górna rura MegaDrive zapewniają maksymalną sztywność ramy Piasty w standardzie Boost: przód 15x110, tył 12x148, poprawiające sztywność kół Wewnętrzne prowadzenie linek Zacisk podsiodłowy do sztycy 27.2 zintegrowany z ramą

WARUNKI DOSTAWY

Dostawy rowerów marek Giant i LIV realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni a dostarczany rower jest w pełni złożony i gotowy do jazdy.

Dostawa bezpośrednia rozumiana jest jako osobisty odbiór roweru przez klienta, bądź dostawa roweru do miejsca wyznaczonego przez klienta, przez naszego pracownika.

Jeśli inny sklep oferuje Państwu dostawę kurierem pozbawia Państwa prawa do gwarancji producenta.

Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów odbioru zakupionego roweru. Jeśli odbiór osobisty nie będzie dla Państwa atrakcyjnym rozwiązaniem dostarczymy go do Państwa miejsca zamieszkania w dowolnej lokalizacji w Polsce. Do większości lokalizacji koszt dostawy wynosi 100-200zł i uzależniony jest od odległości oraz innych dostaw jakie mamy w tym czasie (staramy się je łączyć aby zminimalizować koszt dla Państwa).

WARUNKI GWARANCJI

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia: • na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce „rejestracja rowerów”, w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.

Gwarancja na okres 5 lat: • na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, bez rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska. Gwarancja na okres 10 lat: • na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: • na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 1 roku: • na powłokę lakierniczą i elementy grafiki. • na wszystkie pozostałe części, w tym elementy zawieszenia tylnego, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów. Wszystkie części innych marek niż Giant, widelce amortyzowane oraz tylne amortyzatory podlegają wyłącznie gwarancji udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja biegnie od daty zakupu roweru.

UWAGA: użytkownik nowego roweru Giant jest zobowiązany w ciągu 1 miesiąca od daty zakupu dokonać przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku nie dokonania przeglądu gwarancja traci ważność.

WYMAGANIA ODNOŚNIE MONTAŻU

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

W ramach gwarancji dokonywana jest bezpłatna naprawa, a w przypadku braku możliwości naprawy – wymiana poszczególnych wadliwych części na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości. Decyzja o zastosowaniu rodzaju części należy wyłącznie do Giant Polska. Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji • niewypełnienie karty gwarancyjnej • niewykonanie w terminie obowiązkowego przeglądu, o którym mowa wcześniej w niniejszych Warunkach Gwarancji • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant • nieprzestrzeganie zaleceń niniejszego Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika. 47

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Z wyjątkiem postanowień niniejszej gwarancji firma Giant Polska, jej pracownicy oraz autoryzowani sprzedawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody (w tym straty i szkody poboczne lub wynikowe, czy też spowodowane zaniedbaniem lub uchybieniem użytkownika) spowodowane przez lub związane z jakimkolwiek rowerem Giant. Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy firmy Giant. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

10 499,00 zł 6 999,00 zł

Ilość:
- +