Waluta

Zapięcia - U-locki i Łańcuchy

Blokada tylnego koła Shield Plus 5750L NR black

200,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Kolor:
Dostępność: niedostępny
WEŹ LEASING TERAZ
Brak w magazynie

Zaufane opinie

Szczegóły produktu

Blokada tylnego koła ABUS Shield Plus 5750L NR black

SZYBKI, PROSTY I ABSOLUTNIE NIEZAWODNY
Jeden chwyt, jeden „klik” i rower zabezpieczony – a do tego za pomocą niezawodnej blokady marki ABUS.

Blokady tylnego koła są podstawową ochroną roweru. Gdy chcesz tylko szybko zajrzeć do piekarni, jest to wygodny sposób ochrony roweru przed kradzieżą za pomocą krótkiego chwytu.

To właśnie nasza blokada SHIELD™ Plus 5750L. Wykonana jest ze specjalnej stali hartowanej, a kabłąk ma grubość 8,5 milimetra. Wyjątkowo duża średnica wewnętrzna umożliwia montaż również na dwukołowcu z oponami o szerokości ponad 70 mm.

Więcej informacji

SKU

AB72#79737

Ean13

4003318797378

Kod producenta

79737

Kolor producenta

black

Rodzaj zapięcia

Blokada tylnego koła

Typ zamka

klucz

Długość

109

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Rodzaj zapięcia Blokada tylnego koła