Waluta

Tarcze hamulcowe

(17)

W dziedzinie hamowania roweru tarcze Ashima to absolutna czołówka. Nasze tarcze hamulcowe rowerowe Ashima są znane ze swojej wytrzymałości, skuteczności i niezawodności. Dzięki zaawansowanym technologiom i materiałom oferują doskonałą modulację hamowania i minimalizują zużycie klocków hamulcowych. Wybierając tarcze Ashima, inwestujesz w bezpieczeństwo i wydajność swojego roweru.

  • Już od 16,00 zł
   W magazynie
   • Już od 99,00 zł
    W magazynie
    • Już od 219,00 zł
     W magazynie
     • Już od 209,00 zł
      W magazynie
      • -8%
      Już od 109,00 zł
      W magazynie
      • Już od 109,00 zł
       W magazynie
       • Już od 119,00 zł
        W magazynie
        • Już od 99,00 zł
         W magazynie
         • -20%
         Już od 79,00 zł
         W magazynie
         • -20%
         Już od 65,00 zł
         W magazynie
         • -22%
         Już od 69,00 zł
         W magazynie
         • Już od 199,00 zł
          W magazynie
          • Już od 259,00 zł
           W magazynie
           • Już od 239,00 zł
            W magazynie
            • Już od 219,00 zł
             W magazynie

            Zdjęcie

            Nazwa

            Detal br.

            Hurt br.

            Stan

            Zniżka ilościowa

            Zakupy

            Tarcze hamulcowe

            Jednym z najbardziej istotnych elementów układu hamowania w rowerze, są tarcze hamulcowe. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości części marki Ashima, które pozwolą dostosować wagę oraz polepszyć działanie hamulców. Stawiając na części wykonane z najlepszych materiałów, spełniające wymogi najpopularniejszych standardów osprzętowania, dbamy o zachowanie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dostępne tarcze hamulcowe odznaczają się wytrzymałością, dobrym odprowadzaniem ciepła oraz szybką cyrkulacją powietrza.

            Tarcze hamulcowe do roweru - niezbędny element wyposażenia

            Wybierając tarcze hamulcowe rowerowe, zawsze warto zwracać uwagę na rodzaj materiału wykorzystanego do ich produkcji. W związku z tym, że w czasie jazdy tarcze nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur, mogą czasowo się odkształcać. Proponowane przez nas tarcze hamulcowe wykonane są z bardzo twardego rodzaju stali nierdzewnej - odpornej na powstawanie na jej powierzchni uszkodzeń i zmianę kształtu oraz lekkiego aluminium, dzięki któremu możliwe jest niwelowanie wagi tarcz. Dzięki temu ciężar osprzętowania nie rzutuje na komfort jazdy. Specjalny rodzaj aluminium lotniczego, poddawanego obróbce termicznej, wykorzystywany jest do tworzenia pająka wewnątrz tarczy. Wszystkie części połączone są za sprawą wytrzymałych śrub, wykonanych z aluminium bądź stali. Kolory elementów można dobierać tak, aby nie odznaczały się od koloru aluminiowego pająka. Tarcze hamulcowe poddawane są procesowi podwójnego szlifowania, dzięki czemu zachowują gładkość, a ich praca jest płynna.

            Tarcze hamulcowe rowerowe - przegląd rodzajów

            Tarcze hamulcowe do roweru gwarantują niezakłócone działanie zarówno w warunkach suchych, jak i wysokiej wilgotności otoczenia. Specjalna konstrukcja odprowadzająca ciepło i regulująca przepływ powietrza ma za zadanie jak najlepiej zachować kształt tarczy oraz wpływać na przedłużenie jej żywotności. Oferowane przez nas tarcze znoszą temperaturę nawet do 800°C. Specjalistyczne atesty potwierdzają twardość i stopień wytrzymałości wykorzystanych materiałów. W naszym asortymencie znajduje się także pływająca tarcza hamulcowa. Ten typ tarcz jest szczególnie lekki - waga elementu oscyluje około 70 gramów. Za sprawą szczególnego typu konstrukcji pływająca tarcza hamulcowa jeszcze lepiej znosi wysoką temperaturę oraz powstawanie ewentualnych odkształceń materiału. Jest to opcja nieco droższa, jednak warta inwestycji ze względu na niwelowanie drgań w czasie jazdy oraz optymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa.