Waluta

Rowery górskie LIV Bliss

(0)

Giant LIV Bliss to marzenie każdej miłośniczki jazdy górskiej. Dostępne w różnych wariantach, te rowery zapewniają doskonałą wydajność na szlaku, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Z wyjątkową ergonomią i solidnymi komponentami, Giant LIV Bliss jest gotowy do podjęcia wyzwań na górskich trasach.

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Górskie dla Kobiet LIV Bliss

LIV Bliss.

Stworzony do wszystkiego - pewnie i stylowo pokonuje utwardzone drogi, ścieżki i szlaki polne.

Zaprojektowany, by łączył w sobie to, co najlepsze w świecie szosowym i górskim. Bliss zapewnia zawieszenie przednie, 27,5-calowe koła dające stabilność i doskonałą przyczepność dzięki szerszym oponom oraz zrelaksowany styl jazdy, umożliwiający bardziej wyprostowaną i wygodniejszą pozycję na siodełku, a przy mniejszych rozmiarach – 26-calowe koła. Ta szosowa inspiracja oferuje lekką konstrukcję i wydajność pedałowania. Wbudowane mocowania pozwalają zamontować bagażnik albo nóżkę, dzięki czemu rower równie dobrze sprawdza się podczas dojazdów, jak i weekendowych przygód. Bliss 26 jest dostępny z hamulcami V-brake lub tarczowymi.

Rowery LIV Bliss Łódź

Większość modeli z serii LIV Bliss znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.