Waluta
Język

Dzwonki rowerowe

(2)
  • -10%
  • Popularny
  Już od 80,10 zł Normalna cena 89,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 80,10 zł Normalna cena 89,00 zł
  • Popularny
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Dzwonki rowerowe

Zapewniamy wszechstronne wyposażenie w części rowerowe, elementy dodatkowego osprzętowania oraz wyjątkowe akcesoria, dopasowane do jednostkowych potrzeb każdego fana jazdy na rowerze. W naszej ofercie znajdziecie różnego typu dzwonki do roweru, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Giant, Kross czy Palomar. Akcesoria dopasowane są do kierownic różnej średnicy - posiadają mechanizm służący do regulacji obręczy zaciskowej oraz wytrzymałe mocowanie. Wydają z siebie donośny dźwięk, wykorzystywany ostrzegawczo, do zwrócenia uwagi innych uczestników ruchu. Wysokiej jakości dzwonki do roweru są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, wilgoć i wstrząsy, a przy tym odznaczają się oryginalnym wyglądem.

Dzwonek rowerowy – obowiązkowy element do jazdy po mieście

Podczas codziennej jazdy po mieście, dzwonek rowerowy okazuje się być nieodzownym elementem wyposażenia roweru. Dzięki niemu można szybko ostrzec pieszych, znajdujących się na chodniku lub ścieżce rowerowej. Proponujemy wytrzymałe dzwonki do roweru, wykonane z aluminium oraz wytrzymałych tworzyw sztucznych, idealnie sprawdzających się w roli elementu montażowego. regulowana obręcz, w zaledwie kilku ruchach dopasowuje się do kształtu i średnicy kierownicy. Dzwonek na rower można wybierać pod kolor lakierowanej ramy lub innych części roweru - dostępne są różne wersje kolorystyczne. Wybierając dzwonek rowerowy, warto pamiętać aby był on odpowiednio głośny, ale również przyjemny dla ucha, tak aby nie przeszkadzać innym uczestnikom ruchu. Każdy proponowany przez nas dzwonek do roweru wykończony jest w taki sposób, aby metalowe elementy były zabezpieczone przed odpryskiwaniem farby i korodowaniem w czasie opadów deszczu.

Dzwonki rowerowe do każdego roweru

Uniwersalne dzwonki rowerowe można dobierać do wszystkich modeli pojazdów, przeznaczonych na różne trasy. Najczęściej dzwonki do roweru znajdują zastosowanie w mieście, gdzie po chodnikach i ścieżkach rowerowych przemieszcza się wiele osób. Oferujemy nie tylko klasyczne modele, mocowane do kierownicy, ale również nowinki - elektroniczny dzwonek do roweru. W rzeczywistości jest to niewielki głośniczek w formie kulki. Do kierownicy mocuje się gumową opaskę, która bez trudu dopasuje się do średnicy kierownicy, a sam głośnik przyczepia się do niej przy pomocy magnesu. Produkt posiada możliwość zmiany dźwięku, dzięki czemu w parę chwil może zmienić się w klakson rowerowy lub klasycznie brzmiący dzwonek. Po skończonej jeździe należy jednak pamiętać o każdorazowym zabraniu gadżetu ze sobą.