Waluta

Przechowywanie i transport rowerów

(5)
  • -15%
  Cena promocyjna 192,02 zł Normalna cena 225,90 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 192,02 zł Normalna cena 225,90 zł
  • -15%
  Cena promocyjna 1 019,92 zł Normalna cena 1 199,90 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 1 019,92 zł Normalna cena 1 199,90 zł
  • -15%
  Cena promocyjna 263,42 zł Normalna cena 309,90 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 263,42 zł Normalna cena 309,90 zł
  • -15%
  Cena promocyjna 594,92 zł Normalna cena 699,90 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 594,92 zł Normalna cena 699,90 zł
  • -15%
  Cena promocyjna 297,42 zł Normalna cena 349,90 zł
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Stojak na rower

Każdemu rowerzyście zależy na bezpiecznym przechowywaniu roweru. Nie każdy niestety ma na ten cel przeznaczony osobny garaż. Istnieje bardzo dużo możliwości na przechowywanie jednośladu w mieszkaniu lub w domu, które są sprytnymi i praktycznymi rozwiązaniami. Mamy do wyboru wieszaki na ścianę, uchwyty rowerowe do sufitu, stojaki rowerowe lub zwykłe haki. Aby wybrać idealne rozwiązanie warto zapoznać się z bogatą ofertą sklepów, na przykład naszego salonu rowerowego, w którym podpowiemy jaki sposób wieszania roweru warto wybrać.

 

Wygodne przechowywanie roweru

W ofertach sklepów rowerowych znajdują się rozwiązania do różnych typów rowerów. W wielu przypadkach wybór rozwiązania determinuje przestrzeń i metraż jaki posiadamy. Dla roweru odpowiednie miejsce to takie, w którym nie ulegnie on uszkodzeniu ani nie będzie przeszkadzał w codziennym życiu mieszkańców. Wieszaki i haki na rowery pozwalają na umieszczenie roweru w odpowiedniej pozycji, w wybranym miejscu. Wieszak rowerowy sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, jednak przed wyborem odpowiedniego rozwiązania warto sprawdzić, ile miejsca zajmie rower, gdy go powiesimy w wybranym miejscu. Trzeba jednak pamiętać, aby do montażu użyć solidnych wkrętów i kołków rozporowych dostosowanych do materiału, z jakiego wykonana jest ściana. Warto jest zatem wybrać wieszak, który spełni nasze oczekiwania, a przechowywanie jednośladu będzie łatwe, ładne i przyjemne.

 

Wieszaki ścienne i uchwyty rowerowe

Montaż roweru na ścianie to jedna z możliwości. Wieszaki rowerowe ścienne to dosyć popularne rozwiązanie wśród rowerzystów. Dzięki nim możemy trzymać rower na przykład w salonie lub przedpokoju swojego mieszkania. Jest to znacznie bezpieczniejszy sposób niż przechowywanie roweru w ogólnodostępnej piwnicy czy na klatce schodowej. Wiszący na ścianie rower może stanowić także ciekawą ozdobę. W sprzedaży dostępne są bardzo designerskie uchwyty, które dodatkowo udekorują pomieszczenie.

 

Uchwyty rowerowe posiadają zazwyczaj bardzo prostą konstrukcję i pozwalają na powieszenie roweru w szybki i nieskomplikowany sposób. W najbardziej podstawowej wersji to dwa metalowe pręty, na których mocuje sie rower za górną rurę. Są one odpowiednio wyprofilowane i dostosowane do większości rowerów. Do wyboru mamy wieszaki pionowe lub poziome, na jeden lub kilka rowerów.

 

Sprawdzając ofertę sklepów znajdziemy różne modele wieszaków rowerowych. Dostępne są uchwyty do montażu za koło, na kierownicę lub na pedał. Uchwyt ścienny pozwala powiesić swój rower niemal wszędzie. Ciekawym pomysłem są wieszaki rowerowe mocowane do sufitu. Działanie wieszaka sufitowego opiera się na systemie linek i cięgien, przypominającym "windę" dla roweru. Możemy się także zdecydować na wybór wieszaka, który pozwoli na odchylenie roweru względem ściany pod odpowiednim dla nas kątem. Wówczas możemy być pewni, że koła roweru nie zabrudzą pomieszczenia.

 

Stojak rowerowy

Jeżeli nie chcesz trzymać roweru na ścianie to odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Ciebie stojak rowerowy. Stojak przyda się również osobom, które mogą pochwalić się kawałkiem bezpiecznej przestrzeni przed domem lub w przydomowym garażu. Takie rozwiązanie ułatwia przechowywanie roweru, którego używamy na co dzień i kłopotliwe może być dla nas każdorazowe umieszczanie go na wieszaku ściennym lub na hakach rowerowych. Co więcej, poza funkcją przechowywania roweru i utrzymywaniu go w odpowiedniej pozycji postojowej, może on też służyć do przeprowadzania serwisu jednośladu jako stojak serwisowy.

 

Pokrowce rowerowe

Wieszak rowerowy posiada bardzo wiele zalet, podobnie jak hak rowerowy. Jednak powieszenie roweru na ścianie jest czasami po prostu niemożliwe. Najczęściej głównym problemem jest brak odpowiedniego miejsca i zbyt mała przestrzeń mieszkalna. Wówczas należy dokonać zakupu odpowiedniego pokrowca na rower.

 

Pokrowce na rowery pozwalają utrzymać jednoślad w dobrym stanie technicznym, ponieważ chronią pojazd przed kurzem, brudem i wilgocią. Ma to znaczenia w przypadku, kiedy przechowujemy go na balkonie lub w piwnicy. Jesienne i zimowe warunki atmosferyczne mogą być różne, zatem warto zainwestować w wodo- i wiatroodporne pokrowce, które mogą służyć nam przez cały rok. W sprzedaży dostępne są także pokrowce na siodełka oraz na koła.

 

Bezpieczne przechowywanie roweru dla każdego

Jeżeli szukasz pomysłów, które umożliwią przechowywanie rowerów w sposób bezpieczny i estetyczny - zapraszamy do naszego salonu. Jako profesjonalny sklep odradzamy przechowywanie roweru w łatwo dostępnych, wspólnych przestrzeniach, do których może wejść niemal każdy. Naszym klientom chętnie tłumaczymy, jak powinno wyglądać bezpieczne przechowywanie jednośladu. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wieszaków ściennych i uchwytów rowerowych, dzięki którym będziesz mógł zadbać o swój rower. Nieważne na jaki typ wieszaka się zdecydujesz - najważniejsze jest, aby zabezpieczyć rower w sposób fachowy.