Waluta
Język

Przechowywanie i transport rowerów

(7)
  • -10%
  • Popularny
  Cena promocyjna 319,50 zł Normalna cena 355,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 319,50 zł Normalna cena 355,00 zł
  • -10%
  Cena promocyjna 166,50 zł Normalna cena 185,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 166,50 zł Normalna cena 185,00 zł
  • -10%
  • Popularny
  Cena promocyjna 247,50 zł Normalna cena 275,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 247,50 zł Normalna cena 275,00 zł
  • -10%
  • Popularny
  Cena promocyjna 1 043,10 zł Normalna cena 1 159,00 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 1 043,10 zł Normalna cena 1 159,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Przechowywanie i transport rowerów

Jednym z codziennych problemów, na które napotykają rowerzyści jest ich odwieczny problem - gdzie i w jaki sposób przechowywać rowery. Z pomocą przychodzi przede wszystkim taki sprzęt jak wieszak na rowery, praktyczny wieszak na rower na ścianę czy różnego typu stojaki. Kiedy na balkonie panują złe warunki atmosferyczne, a zmniejszanie powierzchni użytkowej mieszkania nie wchodzi w grę, warto sięgać po sprytne sposoby, które umożliwią przechowywanie rowerów w nawet niedużym lokalu, a także innowacyjne metody na bezpieczny i wygodny transport sprzętu. Dodatkowo warto również sięgać po takie akcesoria, jak guma do bagażnika rowerowego czy pokrowce ochronne, które zabezpieczają rower w czasie przechowywania.

Wieszak na rower - sposób na przechowywanie rowerów w domu

W przypadku niedużych mieszkań, w których przestrzeń jest znacznie ograniczona, najczęściej polecanym rozwiązaniem jest wieszak na rower - powieszenie sprzętu uwalnia przestrzeń na podłodze. Taki uchwyt na rower jest rozwiązaniem bardzo praktycznym, głównie ze względu na swoją uniwersalność. Miejsce, w którym zamontujemy wieszak na rower na ścianę można wybrać dowolnie, w zależności od naszych preferencji czy uwarunkowań mieszkania. Dodatkowo, sprzęt można powiesić na wiele sposobów - za ramę, siodełko, kierownicę lub koło. Może także wisieć poziomo lub pionowo. Wieszaki na rowery występują również w wersji do podwieszenia pod sufitem - wieszak na rowery staje się wtedy oryginalnym uzupełnieniem wystroju. Uchwyt na rower może być nie tylko sposobem na powieszenie sprzętu, ale również pełnić funkcję ozdobną w pomieszczeniu.

Stabilny stojak na rower przydatny w każdym miejscu

Stojak rowerowy to kolejny praktyczny sposób przechowywania rowerów, który mimo iż zajmuje miejsce na podłodze mieszkania, ma szereg zalet. Stojak do roweru jest bowiem bardzo łatwy do zamontowania i nie wymaga wiercenia w ścianach, którego wymagają wieszaki na rowery. Zaletą dla wielu będzie także fakt, że taki stojak rowerowy nie wymaga od użytkownika podnoszenia, czasem dość ciężkiego, sprzętu rowerowego na znaczną wysokość. Co więcej, stojak rowerowy to system uniwersalny, pasujący do roweru każdego typu i wagi. Takie akcesorium przyda się w wielu miejscach, nie tylko w mieszkaniu. W sprzedaży znajdują się produkty przeznaczone do użytkowania zewnętrznego, poza domem, a także małe i poręczne stojaki - element równie przydatny co guma do bagażnika rowerowego, pokrowce ochronne oraz bagażnik, zwłaszcza w czasie podróży i transportowania pojazdu.