Waluta

Rogi rowerowe

(3)

Rozważając ergonomię i komfort jazdy na rowerze, rogi do kierownicy są niezbędnym dodatkiem. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości rogi do kierownicy roweru, dostępne w różnych kształtach i materiałach, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom. Zapewniają one pewny chwyt i pozycję dłoni podczas jazdy, co przekłada się na większą kontrolę i bezpieczeństwo na drodze. Wybierz najlepsze rogi do kierownicy rowerowej, które podkreślą komfort Twojej jazdy.

    Już od 54,00 zł
    W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rogi rowerowe

Poza elementami osprzętowania ogólnego, nasza oferta zawiera także funkcjonalne części dodatkowe. Znajdziecie u nas m. in. rogi rowerowe. Są to specjalne nakładki mocowane na końcach kierownicy. Ergonomicznym kształtem wpasowują się idealnie w kształt dłoni, zwiększając komfort w czasie wielogodzinnej jazdy. Proponujemy wysokiej jakości produkty, dystrybuowane od marki Giant. Rogi do kierownicy rowerowej powinny zapewniać wygodne podparcie, a jednocześnie nie męczyć dodatkowo dłoni, tłumiąc drgania podczas jazdy po nierównym terenie. Z nami zaopatrzysz się w najlepsze części rowerowe oraz wszelkie osprzętowanie uzupełniające, poprawiające komfort w czasie jazdy.

Rogi rowerowe – komfort jazdy na długich dystansach

W czasie pokonywania długich dystansów, na wymagających trasach, rogi rowerowe stanowią ulgę dla zmęczonych dłoni, utrzymywanych przez dłuższy czas w jednej pozycji. Dzięki uchwytom, wykonanym z amortyzujących wstrząsy materiałów, rogi do roweru odciążają ramiona, zapobiegając ich drętwieniu. Oferujemy różnorodne warianty, dostępne w wielu kształtach i wykończeniach. Rogi kierownicy dobiera się zwykle według preferencji, jednak specjalnie profilowane uchwyty z antypoślizgową powierzchnią, powinny sprawdzić się w każdej sytuacji. Oferowane przez nas produkty, posiadają aluminiową lub stalową konstrukcję, wygodny kształt oraz przyjemną w dotyku powierzchnię, pozwalającą na pewny chwyt w czasie jazdy. Nie tak dawno, praktycznie każdy rower górski, posiadał rogi do kierownicy - dzisiaj traktuje się je bardziej jako udogodnienie, o które można poszerzyć rower, zależnie od potrzeb.

Rogi na kierownicę – wygodny chwyt i prowadzenie roweru

Wybierając rogi na kierownicę, warto kierować się własnymi preferencjami w kwestii pozycji utrzymywanej w trakcie jazdy. Różnorodne modele, pozwalają uzyskać różny poziom pochylenia sylwetki i rozłożenie obciążenia na ramionach. Wysokiej jakości, profesjonalne rogi rowerowe Giant są profilowane w taki sposób, aby jak najwygodniej leżeć w dłoni. Bez względu na to, jak skomplikowana i wymagająca jest trasa, dobrze dopasowane rogi na kierownicę rowerową zawsze pozwolą zwiększyć wygodę i komfort w czasie pokonywania długich dystansów. Oferujemy modele pokryte warstwą wytrzymałej gumy oraz rogi wykonane z kutego, ergonomicznie wyprofilowanego aluminium. Proponujemy także rogi do kierownicy z żelowym wypełnieniem, które jeszcze lepiej pochłaniają wstrząsy oraz podpórki pod łokcie, występujące w różnych długościach i kształtach.