Waluta

Rogi rowerowe

(2)

Rozważając ergonomię i komfort jazdy na rowerze, rogi do kierownicy są niezbędnym dodatkiem. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości rogi do kierownicy roweru, dostępne w różnych kształtach i materiałach, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom. Zapewniają one pewny chwyt i pozycję dłoni podczas jazdy, co przekłada się na większą kontrolę i bezpieczeństwo na drodze. Wybierz najlepsze rogi do kierownicy rowerowej, które podkreślą komfort Twojej jazdy.

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rogi rowerowe

Poza elementami osprzętowania ogólnego, nasza oferta zawiera także funkcjonalne części dodatkowe. Znajdziecie u nas m. in. rogi rowerowe. Są to specjalne nakładki mocowane na końcach kierownicy. Ergonomicznym kształtem wpasowują się idealnie w kształt dłoni, zwiększając komfort w czasie wielogodzinnej jazdy. Proponujemy wysokiej jakości produkty, dystrybuowane od marki Giant. Rogi do kierownicy rowerowej powinny zapewniać wygodne podparcie, a jednocześnie nie męczyć dodatkowo dłoni, tłumiąc drgania podczas jazdy po nierównym terenie. Z nami zaopatrzysz się w najlepsze części rowerowe oraz wszelkie osprzętowanie uzupełniające, poprawiające komfort w czasie jazdy.

Rogi rowerowe – komfort jazdy na długich dystansach

W czasie pokonywania długich dystansów, na wymagających trasach, rogi rowerowe stanowią ulgę dla zmęczonych dłoni, utrzymywanych przez dłuższy czas w jednej pozycji. Dzięki uchwytom, wykonanym z amortyzujących wstrząsy materiałów, rogi do roweru odciążają ramiona, zapobiegając ich drętwieniu. Oferujemy różnorodne warianty, dostępne w wielu kształtach i wykończeniach. Rogi kierownicy dobiera się zwykle według preferencji, jednak specjalnie profilowane uchwyty z antypoślizgową powierzchnią, powinny sprawdzić się w każdej sytuacji. Oferowane przez nas produkty, posiadają aluminiową lub stalową konstrukcję, wygodny kształt oraz przyjemną w dotyku powierzchnię, pozwalającą na pewny chwyt w czasie jazdy. Nie tak dawno, praktycznie każdy rower górski, posiadał rogi do kierownicy - dzisiaj traktuje się je bardziej jako udogodnienie, o które można poszerzyć rower, zależnie od potrzeb.

Rogi na kierownicę – wygodny chwyt i prowadzenie roweru

Wybierając rogi na kierownicę, warto kierować się własnymi preferencjami w kwestii pozycji utrzymywanej w trakcie jazdy. Różnorodne modele, pozwalają uzyskać różny poziom pochylenia sylwetki i rozłożenie obciążenia na ramionach. Wysokiej jakości, profesjonalne rogi rowerowe Giant są profilowane w taki sposób, aby jak najwygodniej leżeć w dłoni. Bez względu na to, jak skomplikowana i wymagająca jest trasa, dobrze dopasowane rogi na kierownicę rowerową zawsze pozwolą zwiększyć wygodę i komfort w czasie pokonywania długich dystansów. Oferujemy modele pokryte warstwą wytrzymałej gumy oraz rogi wykonane z kutego, ergonomicznie wyprofilowanego aluminium. Proponujemy także rogi do kierownicy z żelowym wypełnieniem, które jeszcze lepiej pochłaniają wstrząsy oraz podpórki pod łokcie, występujące w różnych długościach i kształtach.