Waluta

Najczęściej zadawane pytania

  1. Ile będę czekać na przesyłkę?
   Zamówienia realizujemy w najkrótszym, możliwym terminie - często w tym samym dniu. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty, niedzielę oraz święta - realizujemy następnego dnia roboczego. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, która powinna dostarczyć Twoje zamówienie w ciągu 1 dnia roboczych.
  2. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
   Oczywiście! Jeśli chcesz odwiedzić nas osobiście, zapraszamy Cię do naszego salonu:
   MCSPORT, Al. Piłsudskiego 187, 92-332 Łódź
   W tej części sezonu pracujemy w godzinach Pn-Pt 11-18 Sb 10-14
  3. Zamówione przedmioty dotrą do mnie w całości czy w częściach?
   Większość rowerów przyjeżdża złożonych w 85% - samodzielnie musisz dokręcić pedały, oraz kilka śrub przy kierownicy i mostku. Zawsze możesz do nas napisać i chętnie udzielimy fachowej porady jak to zrobić. Rowery zawsze są wyregulowane. Rowery marek Giant i LIV objęte są osobnymi wymogami dotyczącymi ich przygotowania, szczegóły znajdziesz tutaj
  1. Czy kupując online mogę zwrócić zamówienie, jeśli nie spełnia moich oczekiwań?
   Jeśli dokonasz zakupu w sklepie internetowym, w ciągu 14 dni możesz zwrócić zamówienie w ramach „odstąpienia od umowy”, bez podania przyczyny.
  2. Jaka gwarancja obejmuje produkty w sklepie MCSPORT?
   Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są gwarancją ustaloną przez producenta - czas gwarancji jest różny dla poszczególnych części.
  3. Co zrobić jeśli przywieziona przez kuriera paczka jest uszkodzona?
   Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, sprawdź przesyłkę. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.
  4. Jakie są godziny otwarcia sklepu?
   Zamówienie online możesz złożyć w każdej chwili. Przyjmujemy zamówienia internetowe przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 
   Sklep stacjonarny jest otwarty w różnych godzinach, w zależności od okresu sezonu, dłużej dla miesięcy Marzec-Wrzesień i krócej dla pozostałych. Aktualnie zapraszamy Cię w godzinach Pn-Pt 11-18 Sb 10-14