Waluta

Kasety do napędu rowerowego

(0)

Kasety, wolnobiegi i zębatki to kluczowe elementy napędu rowerowego, które pozwalają dostosować przełożenia do warunków terenowych i własnych preferencji. Nasz sklep oferuje szeroki wybór tych produktów, w różnych konfiguracjach, dzięki czemu możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego roweru. Dzięki naszym kasietom i zębatkom, pokonywanie trudnych podjazdów staje się mniej wymagające, a jazda po płaskim terenie bardziej efektywna. Wybierz jakość i osiągi - wybierz nasze produkty.

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Kasety do napędu rowerowego

W naszym asortymencie znajdziecie najlepsze rowerowe części zamienne oraz akcesoria. Polecamy kasety rowerowe renomowanych marek, takich jak Shimano, dostępne w różnych wersjach - posiadających od 8 do 11 biegów. Jako integralna część układu napędowego każdego roweru, wolnobieg powinien być wykonany z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Elementy kaset wykonano z certyfikowanej stali nierdzewnej, koronki pozwalają na cichą i płynną zmianę biegów w czasie jazdy. Wysokiej jakości kasety Shimano pozwalają na komfortową jazdę w zróżnicowanym terenie.

Kaseta rowerowa – jej przeznaczenie i wpływ na jazdę

Nowoczesny wolnobieg rowerowy konstruowany jest w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszy komfort jazdy, przy zachowaniu niedużej wagi oraz wysokiej wytrzymałości. Zmiana poszczególnych biegów przebiega płynnie, nie zakłócając jazdy. Wykonane ze stali koronki posiadają nawiercone otwory, zmniejszające wagę poszczególnych elementów. Dzięki temu kaseta rowerowa - zwłaszcza większa - może pozostać stosunkowo lekka, nie wpływając negatywnie na jakość jazdy. Wykorzystanie zębatek typu Hyperglaze, zapewnia lekką i płynną zmianę biegów. Kaseta rowerowa 9 rzędowa lub też dostosowana do większej ilości biegów, składa się z odpowiednio zaimpregnowanych, niklowanych powierzchni. Zapobiega to korodowaniu osprzętowania, a także zwiększa trwałość. Odpowiednio profilowane brzegi zębatek dodatkowo ułatwiają zmianę biegów, ułatwiając poruszanie się w wymagającym terenie. Nowoczesna kaseta Shimano jest odpowiednia zarówno dla rowerów typu MTB, cross, jak i trekkingowych. Poszczególne modele oferują możliwość demontażu najmniejszej koronki.

Profesjonalne wolnobiegi do Twojego roweru

Liczne perforacje oraz wycięcia w powierzchni zębatek, pozwalają na maksymalne zminimalizowanie wagi, przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości. Kaseta do roweru o odpowiedniej sztywności sprawdza się w różnych warunkach, opierając się działaniu błota, piasku i wody. Popularna kaseta rowerowa 10 rzędowa występuje zarówno w wersji odpowiedniej dla rowerów szosowych, jak i w opcji dedykowanej modelom MTB i trekkingowym. Są odpowiednie dla napędów Dyna-Sys. Wykorzystanie aluminiowych nakrętek dodatkowo wpływa na zmniejszenie wagi. Kaseta rowerowa 11 rzędowa Shimano została stworzona specjalnie z myślą o kolarstwie szosowym. Oferując szeroką skalę dostępnych biegów, z łatwością dostosuje się do indywidualnego stylu jazdy każdego rowerzysty. Polecamy najlepsze wolnobiegi od Shimano.