Waluta

Odżywki, nawodnienie i suplementy dla kolarzy

(1)

Zadbaj o swój organizm podczas jazdy na rowerze. Nasza oferta suplementów dla kolarzy to klucz do lepszej wydolności. Dostarcz organizmowi niezbędne składniki, wybierając odżywki dostosowane do Twoich potrzeb. Znajdziesz u nas szeroki wybór odżywek, które wspomagają regenerację, poprawiają wytrzymałość i zapewniają energię na długie trasy. Dodatkowo, pamiętaj o nawodnieniu – mamy w ofercie specjalne produkty, które zapewnią Ci odpowiednią ilość płynów podczas intensywnego treningu. Optymalizuj swój potencjał dzięki naszym suplementom i bądź gotowy na każdą trasę.

    • -15%
    Cena promocyjna 59,42 zł Normalna cena 69,90 zł
    W magazynie
    Cena promocyjna 59,42 zł Normalna cena 69,90 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Odżywki, nawodnienie i suplementy dla kolarzy

Polecamy wysokiej jakości suplementy dla kolarzy marki ZipVit, dostępne w formie napojów oraz żeli i batonów energetycznych. Produkty występują w wielu kompozycjach smakowych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś specjalnie dla siebie. Polecamy także specjalne akcesoria - karabińczyki, nakrętki i wężyki, umożliwiające regularne i wygodne nawadnianie organizmu w czasie jazdy. Znakomite suplementy dla kolarzy zapewnią zastrzyk potrzebnej energii podczas wzmożonego wysiłku fizycznego oraz pomogą w utrzymaniu pożądanej formy.

Najlepsze napoje energetyczne podczas jazdy na rowerze

W naszej ofercie dostępne są napoje energetyczne i elektrolityczne dedykowane kolarzom. Specjalna kompozycja witamin, aminokwasów oraz minerałów, pozwala utrzymać optymalny poziom nawodnienia organizmu oraz dostarczy dodatkowej porcji energii, niezbędnej w czasie długiej i wymagającej trasy. Polecane odżywki dla rowerzystów, nie zawierają dodatkowych polepszaczy, sztucznych barwników czy substancji smakowych. Specjalistycznie dobrana receptura pozwala na jak najlepsze uzupełnianie poziomu elektrolitów, chroni przed skurczami i bólami brzucha w czasie długiej trasy oraz wzmaga system immunologiczny.

Batony proteinowe jako źródło energii dla kolarzy

Marka ZipVit posiada także w swojej ofercie stworzone z myślą o sportowcach batony energetyczne dla kolarzy. Wyjątkowa formuła przekąsek nie tylko zapewnia zastrzyk potrzebnej energii w postaci węglowodanów, ale także nie wywołuje bólu żołądka. Kompozycja węglowodanów - zdrowych tłuszczów oraz cukrów, wzbogacona o cenne witaminy i minerały, pozwala odżywić organizm, uzupełnić czasowe niedobory wartościowych substancji oraz chroni przed działaniem wolnych rodników i pomaga we wzmacnianiu mięśni. Szeroki wybór dostępnych opcji smakowych pozwala dobierać odżywki kolarskie tak, aby korzystanie z nich nie było nudne. Batony proteinowe można przyjmować zarówno przed, jak i w trakcie treningów i startów.

Sprawdzone odżywki dla kolarzy i rowerzystów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdzone odżywki dla kolarzy dostępne są także w wygodnej formie smakowego żelu. Taka forma zapewnia bardzo duże skoncentrowanie niezbędnych substancji oraz łatwe ich przyswajanie. Działanie żelu, zawierające kompozycję aminokwasów, kofeiny i węglowodanów, jest dość mocne - dlatego, dla osiągnięcia jak najlepszych wyników zaleca się stosowanie ich mniej więcej na 60-90 minut przed końcem zawodów lub treningu. Uwolnione składniki dostarczą energii i poprawią koncentrację.