Waluta

Mostki kierownicy

(11)

Mostki rowerowe to kluczowy element układu kierowniczego, wpływający na wygodę i kontrolę podczas jazdy. Nasze mostki cechują się solidnym wykonaniem i różnorodnością długości oraz kątów nachylenia, dostosowanych do różnych stylów jazdy. Dzięki nim zyskasz pewność prowadzenia roweru. Wybierz odpowiedni mostek, by osiągnąć idealną pozycję na rowerze.

  • Już od 1 199,00 zł
   W magazynie
   • Już od 1 199,00 zł
    W magazynie
    • -2%
    Już od 490,00 zł
    W magazynie
    Rozmiar / typ
    Już od 490,00 zł
    • Już od 109,00 zł Normalna cena 109,00 zł
     W magazynie
     Rozmiar / typ
     Już od 109,00 zł Normalna cena 109,00 zł
     • Już od 179,00 zł
      W magazynie
      • Już od 399,00 zł
       W magazynie
       • Już od 1 399,00 zł
        W magazynie
        • Już od 239,00 zł
         W magazynie
         • Już od 159,00 zł
          W magazynie
          Rozmiar / typ
          Już od 159,00 zł
          • -68%
          Już od 299,00 zł Normalna cena 949,00 zł
          W magazynie
          Rozmiar / typ
          Już od 299,00 zł Normalna cena 949,00 zł
          • Już od 259,00 zł
           W magazynie

          Zdjęcie

          Nazwa

          Detal br.

          Hurt br.

          Stan

          Zniżka ilościowa

          Zakupy

          Mostki kierownicy

          Mostki do kierownicy rowerowej są idealnym wyborem dla wielu typów rowerów. Przede wszystkim przydają się w rowerach miejskich oraz trekkingowych, w takich przypadkach znajdują najszersze zastosowanie. Proponowane klientom mostki są bardzo wygodnym rozwiązaniem, a dodatkowo mogą być swobodnie regulowane przez rowerzystów. Wyglądem dobrze dopasowują się do innych podzespołów, dlatego będą świetnie prezentować się praktycznie w każdym rowerze. Można oczywiście dobrać ich kolor wedle preferencji. Mostki rowerowe można regulować z różnorodnym wzniosem, wynoszącym np. 0 stopni lub też 90 stopni, zależnie od tego, kto będzie miał jakie potrzeby. Rowerzyści mają różne cele, więc specjalnie dla nich stworzono różne modele mostków, aby można było udanie dopasować je do swoich jednośladów.

          Najlepsze mostki do kierownicy rowerowej

          Wsporniki kierownicy sprawiają, że rowerem można przyjemniej podróżować praktycznie w każdym terenie. Mostek rowerowy może być z powodzeniem dobrany pod kątem indywidualnych preferencji rowerzystów. Na rynku znajdują się mostki pochodzące od renomowanych producentów z całego świata, dlatego wybór w tej kategorii jest wręcz nieograniczony. Bardzo szybko można stać się ich posiadaczem i cieszyć się bardziej stabilną jazdą nawet po nierównym terenie. Nic dziwnego, że mostek do roweru jest wybierany zarówno przez osoby mało doświadczone w jeździe na rowerze, ale również przez zawodowych rowerzystów, pokonujących miesięcznie wiele kilometrów. Mostek kierownicy cechuje się regulowanym kątem nachylenia, więc można swobodnie dopasować go do swoich upodobań.

          Wspornik kierownicy - zadbaj o wygodę jazdy

          Wspornik kierownicy jest niezbędnym wyposażeniem w jednośladach, więc rowerzyści nie powinni się długo wahać z podjęciem decyzji o zakupieniu takiego wspornika. Polecany jest wszystkim osobom, które chcą poruszać się bezpieczniej, zadbać o prawidłową postawę oraz eksperymentować podczas jazdy na rowerze. Jak widać mostki rowerowe stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia, dlatego rowerzyści chętnie decydują się na wyłożenie zebranych przez siebie środków na takie elementy, co z czasem przynosi im znakomite korzyści. W ten sposób kierownicę można bez większych problemów dopasować do swojej sylwetki oraz wymiarów ciała, co jest bardzo ważne, jeśli podczas jazdy na rowerze nie chce się odczuwać żadnego dyskomfortu. We wsporniki powinny zainwestować wszystkie te osoby, które pokonują na swoich jednośladach wiele kilometrów i chcą jednocześnie zatroszczyć się o własny stan zdrowia.

          Frazy kluczowe: mostki do kierownicy rowerowej (30), mostki rowerowe (150), mostek rowerowy (800), wspornik kierownicy (600), mostek kierownicy (300), mostek do roweru (200)