Waluta

Łańcuchy rowerowe

(1)

Łańcuchy rowerowe to nierozerwalna część napędu Twojego roweru. Nasza oferta obejmuje łańcuchy najwyższej jakości, które zapewniają płynne i efektywne przenoszenie siły na koła. Bezpieczeństwo i wydajność jazdy zależą od stanu łańcucha, dlatego warto zainwestować w produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Wybierz nasze łańcuchy rowerowe, by cieszyć się niezawodnością i trwałością.

    • -29%
    Cena promocyjna 49,00 zł Normalna cena 69,00 zł
    W magazynie
    Cena promocyjna 49,00 zł Normalna cena 69,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Łańcuchy rowerowe

Najlepsze, rowerowe części zamienne, znajdziesz właśnie u nas. Polecamy wysokiej jakości łańcuchy do rowerów, dystrybuowane od marek Shimano oraz KMC. Proponujemy modele dostępne w różnych wariantach - posiadające różną szerokość oraz ilość ogniw. Poszczególne modele dedykowane są 9- lub 10-rzędowym kasetom napędowym. Właściwe dopasowanie poszczególnych części pozwala na płynną i lekką pracę całego roweru. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu - łańcuchy rowerowe, dostępne w różnych wariantach i wielkościach, posiadają konkretne przeznaczenie. Najlepiej zestawiać ze sobą części pochodzące od tego samego producenta, aby jak najlepiej ze sobą współdziałały.

Łańcuch rowerowy, czyli niezbędny element układu napędowego

Nieodzownym elementem układu napędowego, jest łańcuch rowerowy, ponieważ umożliwia on przełożenie siły kolarza na ruch tylnego koła. Sięgając po produkty wysokiej jakości, można znacznie polepszyć działanie wszystkich elementów w ulubionym jednośladzie. Proponowane przez nas łańcuchy rowerowe zostały zaprojektowane jako uzupełnienie kaset napędowych, posiadających do 10 biegów, w tym także modele stworzone z myślą o wspieraniu funkcji Dyna-Sys. Odpowiednio dopasowane do siebie łańcuch i kaseta, umożliwiają cichą jazdę oraz płynną zmianę przełożeń, w zależności od wymogów narzucanych przez rodzaj nawierzchni i kąt nachylenia trasy. Łańcuchy rowerowe posiadają specjalną powłokę SIL-TEC, o zmniejszonym współczynniku tarcia, która zapewnia płynną pracę oraz przedłuża żywotność poszczególnych elementów.

Najwyższej jakości łańcuchy do rowerów

Wysoka jakość części zamiennych do rowerów, najczęściej zależy od materiałów wykorzystanych do ich produkcji. Łańcuch Shimano, w zależności od modelu i dostosowania do konkretnego rodzaju roweru, posiada asymetryczną konstrukcję ogniw, dodatkowo pokrytych warstwą cynku. Powłoka wzmaga trwałość łańcuchów, chroniąc je przed korozją oraz zerwaniem. Specjalna konstrukcja sprawia, że łańcuch rowerowy płynnie współgra z odpowiednią kasetą, szybko i bez trudu zmieniając swoją pozycję, wedle potrzeb użytkownika. Kompatybilny z napędem Dyna-Sys łańcuch do roweru przeznaczony do 10-biegowej kasety jest wyjątkowo wąski. Za sprawą swojej budowy znakomicie sprawdza się do kolarstwa wyczynowego, ale nie jest kompatybilny z rowerami szosowymi. Wybierając łańcuch rowerowy, należy zwracać uwagę na wszystkie parametry tak, aby zapewnić sobie najlepszy komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy.