Waluta

Przyczepki i hole rowerowe, dla dzieci, psów i bagaży

(35)

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Przyczepka rowerowa

 

Przyczepka do roweru to niezwykle uniwersalny pojazd do przewozu dzieci. Dla malucha transport przyczepką rowerową może stanowić niesamowitą frajdę i przyjemność. Dla aktywnych rodziców to wygodny sposób na transport małego człowieka wszędzie tam, gdzie prowadzą trasy rowerowej wyprawy. Na rynku dostępne są także przyczepki rowerowe dla dzieci również w wersjach dla dwójki dzieci, zatem w wycieczkach może brać cała rodzina. Zresztą nie tylko do przewozu dzieci można wykorzystywać przyczepkę - na rowerowy spacer można wziąć ze sobą również psa lub zdecydować się na zakup przyczepki towarowej do przewozu rzeczy na dłuższą wyprawę. Wielofunkcyjne przyczepki spotykane są na naszych drogach coraz częściej. Przyczepka rowerowa dla dzieci to idealne rozwiązanie umożliwiające bezpieczne podróże wszędzie tam, gdzie chcemy. Dobra przyczepka dla dziecka nadaje się do różnych zastosowań, w tym jest to rozwiązanie Idealne na wycieczkę rowerową dla całej rodziny. Świetnym wyborem są przyczepki rowerowe dla dwójki dzieci, które pozwalają na wożenie jednego lub dwójki dzieci, lub malucha i większej ilości bagażu.

 

Jak wybrać przyczepkę rowerową?

Zanim jednak zakupimy przyczepkę i wyruszymy na pierwszą wycieczkę warto dowiedzieć się, jak wybrać taki pojazd, jak dostosować nasz rower, by nadawał się do prowadzenia przyczepki. Warto kierować się tym, aby był to uniwersalny pojazd, posiadający liczne usprawnienia i technologie umożliwiające łatwość z jego korzystania. Przyczepka rowerowa dla dzieci bądź hol rowerowy stanowić będą świetne rozwiązanie dedykowane do przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale musimy poznać ich ograniczenia w zakresie wykorzystywania, tak żeby nie kupić modelu, który nie będzie miał funkcji z których moglibyśmy korzystać. Dlatego właśnie warto postawić na sprawdzone przyczepki uniwersalne, czyli niezawodny pojazd uznanej marki jak Thule czy Burley.

 

Aluminiowa rama to coś, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze przyczepek rowerowych. Ważne, żeby gwarantowała ochronę dzieci na najwyższym poziomie. Istotne jest także, aby posiadała dodatkowe usprawnienia takie jak regulacja oparcia, pasy bezpieczeństwa, odpowiednią wentylację i ochronę przed słońcem. Przyczepka powinna nadawać się do uprawiania różnych aktywności i stanowić bezpieczny wózek spacerowy. Powinna być wygodna i dopasowana do rodzica wraz z dziećmi. Wielofunkcyjne przyczepki do przewozu dzieci lub bagażu, wyposażone w liczne usprawnienia, będą odpowiedzią na zapotrzebowanie nawet najbardziej wybrednych rowerzystów.

 

Przyczepka rowerowa dla dzieci

Przyczepki rowerowe są coraz częściej spotykanym akcesorium na drogach. W wielu przypadkach zapewniają one nie tylko ochronę dzieci na bardzo wysokim poziomie podczas jazdy, ale także niebywały komfort w czasie podróży. Wielofunkcyjne przyczepki pozwalają na wykorzystanie ich do czterech różnych aktywności: przewóz dzieci lub zwierząt, transport bagaży, wózek spacerowy, opcjonalnie bezpieczny wózek biegowy.

 

Ważnym elementem przyczepki jest bagażnik, który umożliwia transport dodatkowych rzeczy, zabawek, koców piknikowych i prowiantu. Dobre przyczepki rowerowe dla dzieci posiadają rączkę, dzięki czemu po odpięciu od holu rowerowego, powstaje nam wózek spacerowy. Wówczas dziecko lub zwierzę nadal jest bezpiecznie transportowane, a my mamy pod ręką wszystkie niezbędne podczas wycieczki bagaże. Jest to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które dostosuje się do naszych potrzeb. Mając jeden pojazd możemy korzystać z czterech różnych rozwiązań, a wielofunkcyjne przyczepki to coś, na czym zależy każdemu rowerzyście. Zastosowanie przyczepek rowerowych może być różne, ograniczone jedynie potrzebą właściciela.

 

Uniwersalna przyczepka rowerowa

 

Przyczepki rowerowe, oprócz funkcji przyczepienia ich i ciągnięcia za rowerem posiadają nierzadko funkcje umożliwiające korzystanie z nich do biegania, a nawet nart biegowych czy zaprzęgów psich. Przyczepki rowerowe mają więc opcjonalne kółeczko przednie i uchwyt do biegania, jeśli planujemy biegać z dzieckiem. W przypadku kiedy jesteśmy fanami sportów zimowych możemy do nich zamontować opcjonalne płozy na śnieg. Dobra przyczepka zapewnia optymalną ochronę dzieci, niezależnie od warunków atmosferycznych, pozwalając na spędzanie więcej czasu na świeżym powietrzu.

 

Rodzaje przyczepek rowerowych

Przy zakupie przyczepki rowerowej warto kierować się tym, aby był to niezawodny pojazd uznanej marki, gwarantujący ochronę dzieci i posiadający liczne usprawnienia. Montaż przyczepki rowerowej powinien odbywać się w sposób szybki i bezproblemowy. Wielofunkcyjne przyczepki sprawdzą się w na wielu trasach, a dla rodzica wraz z dziećmi użytkowanie ich może być wielką frajdą, przyjemnością i codzienną przygodą.

 

Do wyboru mamy kilka możliwości:

  • przyczepka rowerowa jednoosobowa
  • przyczepka rowerowa dwuosobowa
  • przyczepka rowerowa towarowa
  • przyczepka rowerowa dla psa

Przyczepki rowerowe skonstruowane są z wytrzymałych materiałów. Stelaż stanowi aluminiowa rama zapewnia niską wagę i stabilność wymaganą dla bezpieczeństwa dziecka. Podstawowym elementem przyczepki jest uchwyt umożliwiający montaż przyczepki do roweru rodzica. Solidny zaczep przyczepki i trwała rama to cechy charakteryzujące niezawodny pojazd uznanej marki.

 

Hole rowerowe

 

Dla niektórych rodziców wygodniejszym wyborem może okazać się hol rowerowy do przypięcia roweru dziecięcego. Wybierając opcje holu rowerowego, pamiętajmy że jego rama zapewnia optymalną sztywność - to rozwiązanie umożliwia bezpieczne podróżowanie z aktywnym starszakiem. Ta część rowerowa sprawdza się, zwłaszcza gdy dzieciom szybko nudzi się samodzielna jazda, a rodzice chcą wydłużyć wycieczki. Hole rowerowe służą do ciągnięcia dziecka na jego własnym rowerku. To obopólna wygoda dla rodzica wraz z kilkulatkiem, który z jednej strony chce być bardzo samodzielny, a z drugiej szybko traci zainteresowanie i czuje się zmęczony. Podpinając do roweru hol mamy na oku małego rowerzystę i możemy bez problemu kontynuować jazdę. Hol montowany jest do roweru dziecka, w ten sposób, że mały podróżnik nie ma możliwości manewrowania kierownicą i prowadzony jest jedynie na tylnym kole. Hol rowerowy jest skonstruowany w taki sposób, że można go bezpiecznie przewozić bez drugiego roweru, montaż odbywa się bez konieczności użycia narzędzi. W swojej ofercie posiadamy również różne części i elementy do holi rowerowych. Wśród nich są adaptery, taśmy stalowe i uchwyty do podwieszania holu.

 

Przyczepki rowerowe Burley

W naszym sklepie posiadamy przyczepki rowerowe marki Burley. Firma ta znana jest na rynku od ponad 45 lat i uznawana jest za specjalistę w swojej dziedzinie. W sprzedaży mamy również dedykowane akcesoria tej uznanej marki, a wśród nich możemy wymienić: foteliki dla mniejszych dzieci, dodatkowe pokrycia zabezpieczające dół przyczepki, śpiworki i organizery. Przyczepki rowerowe Burley gwarantują ochronę dzieci na najwyższym poziomie, posiadają niezbędne atesty dopuszczające je do ruchu na większości dróg (z wyjątkiem dróg ekspresowych i autostrad).

 

Przyczepka rowerowa Burley to pojazd uznanej marki. Aluminiowa rama zapewnia optymalną ochronę, ale jednocześnie zastosowane technologie pozwalają niezwykle szybko złożyć ją bagażnika lub wsadzić do garażu. Można ją stosować we wszystkich warunkach atmosferycznych, ponieważ posiada warstwę wiatro- i wodoodporną. Ten niezwykle uniwersalny pojazd wyposażony jest w wyprofilowane miejsce na kask oraz pasy bezpieczeństwa gwarantujące optymalną ochronę dzieci na najwyższym poziomie. Liczne usprawnienia, takie jak przyciemnione szyby oraz odpowiednia wentylacja, sprawiają, że dzieci mają w przyczepce komfortowe warunki podróży. Zastosowane w przyczepkach Burley technologie umożliwiają przyjemne podróże i sprawiają, że ten niezawodny pojazd uznanej marki jest często wybierany przez naszych klientów. Jednym z najpopularniejszych modeli przyczepek jest również Thule Chariot.