Waluta

Klocki hamulcowe rowerowe, ASHIMA, SHIMANO, AVID

(97)

Bezpieczeństwo na drodze zależy od jakości hamulców. Nasze klocki hamulcowe do rowerów są dostępne zarówno w wersji tarczowej, jak i V-brake. Gwarantujemy skuteczne hamowanie i długą żywotność. Wybierz klocki hamulcowe, które zapewnią Ci pewność siebie podczas jazdy. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo na każdym kilometrze!

  • -50%
  Cena promocyjna 14,95 zł Normalna cena 29,90 zł
  W magazynie
  Cena promocyjna 14,95 zł Normalna cena 29,90 zł
  • Już od 34,90 zł
   W magazynie
   • Już od 39,00 zł
    W magazynie
    Rozmiar / typ
    Już od 39,00 zł
    • Już od 17,90 zł
     W magazynie
     Rozmiar / typ
     Już od 17,90 zł
     • Już od 21,90 zł
      W magazynie
      Rozmiar / typ
      Już od 21,90 zł
      • Już od 69,00 zł
       W magazynie
       Rozmiar / typ
       Już od 69,00 zł
       • -14%
       Już od 69,00 zł Normalna cena 69,00 zł
       W magazynie
       Rozmiar / typ
       Już od 69,00 zł Normalna cena 69,00 zł
       • -14%
       Cena promocyjna 29,90 zł Normalna cena 34,90 zł
       W magazynie
       Cena promocyjna 29,90 zł Normalna cena 34,90 zł
       • W magazynie
        • Już od 29,90 zł
         W magazynie
         • Już od 34,90 zł
          W magazynie
          • -50%
          Cena promocyjna 34,95 zł Normalna cena 69,90 zł
          W magazynie

         Zdjęcie

         Nazwa

         Detal br.

         Hurt br.

         Stan

         Zniżka ilościowa

         Zakupy

         Dobre klocki hamulcowe zapewnią skuteczność hamowania

         W kategorii klocki hamulcowe znajdziesz zarówno klocki do tarczówek jak i modele do hamulców V-brake i szczękowych szosowych. Wybór klocków hamulcowych nie jest trudny. Układ hamulcowy roweru składa się z przewodów hamulcowych, zacisków hamulca, klamek i tarcz hamulcowych. W zaciskach hamulca tłoczki hamulcowe wypychają klocki hamulcowe, generując tarcie materiału ciernego o tarcze hamulcowe. Proces ten zapewnia nam możliwośc kontroli szybkosci z jaką się poruszamy.

         Hamulce tarczowe dają maksimum kontroli

         Popularne ostatnio hamulce tarczowe, są niezwykle skuteczne, zapewniając jednocześnie olbrzymią modulację, pojęcie przez które rozumiemy "wyczucie siły hamowania". Wbrew potocznym opiniom hamulce tarczowe nie zatrzymają naszego roweru w nieprzewidywalny sposób. Dadzą nam całe spektrum możliwości a nasza jazda będzie przebiegać dokładnie tak jak tego zapragniemy. Odpowiednia tarcza hamulcowa, zaciski dobrej marki oraz sprawdzone klocki hamulcowe, jako kompletny system hamulcowy zapewnią pożądaną skutecznośc hamowania.

         Zastosowania sportowe

         W ekstremalnych zastosowaniach nawet przewody hamulcowe grają role i te najlepsze są tworzyne ze specjalnym oplotem, który zmniejsza możliwość rozszerzania się przewodu pod wpływem ciśnienia, w efekcie storząc hamulec idealny.

         Tarcze hamulcowe również mogą wymagać upgrade'u w stosunku do modeli seryjnych. Najlepsze modele posiadają to tzw tarcze na pająku, zazwyczaj aluminiowej konstrukcji, która służy lepszemu odporowadzaniu ciepła od tarczy. W efekcie nasze klocki hamulcowe pracują wydajniej. Wybór tarczy hamulcowej dostosowanej do naszego stylu jazdy zwiększy skuteczność hamowania.

         Najlepsze okładziny hamulcowe do roweru

         Nasz asortyment uwzględnia klocki hamulcowe wysokiej jakości. Chętnie wybierany przez bikerów standard układu hamulcowego do rowerów, zaproponowany przez markę Shimano, jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych opcji. Klocki hamulcowe Shimano odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz szeroką gamą dostępnych na rynku wariantów, dostosowanych do rowerów o różnym zastosowaniu. Klocki ceramiczne, metaliczne, półmetaliczne oraz organiczne, warto dobierać pod kątem wymagań konkretnej trasy oraz warunków na niej panujących. Klocki hamulcowe Magura to również dość popularny standard, który cechuje wszechstronność i możliwość uniwersalnego wykorzystania w różnych warunkach.

         Klocki hamulcowe do każdego roweru

         Proponujemy szeroki wybór elementów osprzętowania. Klocki hamulcowe ceramiczne marki Ashima stanowią znakomity zamiennik dla oryginalnych części renomowanych marek, w przystępnej cenie. Znakomite odprowadzanie wody, dla uzyskania hamowania na czystej i suchej obręczy, zapewniają klocki hamulcowe szosowe - dostosowane do obręczy aluminiowych i karbonowych. Dostępne są także wysokiej klasy klocki hamulcowe V brake, o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji oraz wymiennych gumkach. Zapewnienie optymalnego odprowadzania wody i zabrudzeń wpływa na wydłużenie żywotności klocków oraz samych obręczy.

         Klocki do hamulców tarczowych - podstawa bezpiecznej jazdy

         Sprawnie działające hamulce stanowią podstawę dla bezpiecznej jazdy - niezależnie od tego jak wymagające trasy się wybiera. Właściwie dobrane klocki do hamulców tarczowych, zapewniają zachowanie kontroli nad rowerem - czy to w deszczu, czy na suchym podłożu. Najlepsze klocki do hamulców tarczowych rowerowych znajdziesz właśnie u nas. Zaopatrz się w odpowiedni dla Twoich potrzeb model, tak aby żadna sytuacja na trasie nie stanowiła przeszkody.

         Uważamy, że wybór dobrych klocków hamulcowych, to podstawa bezpiecznej jazdy. Zachącamy do przeczytania artykułu na temat klocków do tarczówek na naszym blogu.

         Co w tarczach piszczy, czyli o klockach hamulcowych słów kilka

         Oferujemy klocki hamulcowe rowerowe marki Ashima, stanowiące zamiennik części od renomowanych producentów hamulców, takich jak Magura, Shimano, Giant, Formula, Hayes oraz Avid, dostępne w wielu opcjach i wariantach. Proponujemy szeroki wybór komponentów rowerowych, w tym okładziny hamulcowe do roweru oraz hamulce tarczowe, szosowe, V-brake a także adaptery. Wybór odpowiednich części rowerowych wpływa na poprawę kontroli nad jednośladem oraz bezpośrednio przekłada się na zachowanie bezpieczeństwa w czasie jazdy. Dobierz odpowiednie klocki hamulcowe do roweru i ciesz się komfortem użytkowania sprawnego i bezpiecznego sprzętu.