Waluta

Przerzutki rowerowe tylne

(0)

Jeśli zależy Ci na płynnej i precyzyjnej zmianie biegów na rowerze, przerzutka tylna to kluczowy element. Nasze przerzutki tylne rowerowe zapewniają precyzyjne przekazywanie sygnałów i płynne przejścia między biegami. Dostępne w różnych konfiguracjach, sprostają potrzebom zarówno kolarzy szosowych, jak i górskich. Wybierz przerzutki rowerowe tylne, które podniosą wydajność Twojej jazdy na wyższy poziom.

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Przerzutki rowerowe tylne

Oferujemy wysokiej jakości zamienne części rowerowe, wśród nich także przerzutki tylne do roweru. Jest to element, na który bardzo często zwraca się uwagę przy zakupach nowego pojazdu. Przerzutki tylne są odpowiedzialne za zmianę przełożeń. Montowana jest do haka przy widelcu tylnej części ramy. Budowa elementu uwzględnia ruchome ramię - tzw. pantograf oraz wózek z zamocowanymi kółkami przerzutki. W naszym sklepie znajdziecie przerzutki Shimano, dedykowane do różnych rodzajów rowerów. Dopasuj odpowiednie części do swojego jednośladu i postaw na zupełnie nowy komfort płynący z jazdy.

Przerzutka tylna – sposób na jazdę po zróżnicowanym terenie

Przerzutka tylna wykorzystywana jest znacznie częściej niż przednia. Oznacza to, że nie tylko jest podatna na większe przeciążenia, ale także że znacznie szybciej ulega zużyciu. Nowoczesne przerzutki rowerowe tylne projektowane są w taki sposób, aby jak najlepiej zapobiegać przed ich zerwaniem - wykorzystywany jest np. system shadow design. Z nami dobierzesz części wysokiej jakości, odznaczające się trwałością i precyzja wykonania. Montowane w tylnej części ramy przerzutki rowerowe, ze względu na częstsze ich wykorzystanie, wymagają okresowej regulacji. Zużyte przerzutki tylne mają tendencje do samoistnej zmiany przełożeń, dlatego warto kontrolować ich stan i w razie potrzeby dokonywać wymiany. Nie jest to jednak skomplikowane. Zmiana przełożeń umożliwia komfortową jazdę w zróżnicowanym, bardzo zmiennym terenie, ale także do jazdy miejskiej. Tylne przerzutki są nieodzowne zarówno w rowerach typu cross, MTB, jak i w rowerach szosowych oraz przełajowych.

Najlepsze przerzutki rowerowe i ich wpływ na komfort jazdy

W naszej ofercie znajdziecie najlepsze przerzutki rowerowe, pochodzące od uznanej na rynku marki Shimano. Jakość wybieranych części zamiennych decyduje o tym, jak często należy dokonywać ich wymiany. Przerzutka tylna Shimano Altus, dostosowana swoją konstrukcją 9- rzędowych, wyposażona została w długi wózek SGS oraz mechanizm Double Servo. Dzięki temu tylny wózek prowadzący przerzutki może poruszać się bez trudu. Każda zmiana położenia jest optymalizowana - a co za tym idzie, także znacznie dokładniejsza - za sprawą specjalnych kółek prowadzących. Przerzutki Altus powstają przy wykorzystaniu stali oraz aluminium. 10-rzędowe przerzutki Shimano sprawdzą się nawet w najbardziej zróżnicowanym terenie, dzięki wzmocnionej konstrukcji. Dla płynnej zmiany biegów, zmniejszono odstępy między nimi - zapewnia to lepsze przenoszenie siły.