Waluta
Język

Uchwyty rowerowe na telefon

(9)

Uchwyty rowerowe na telefon

W czasie podróży rowerem warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego urządzenia mobilnego. Rowerowy uchwyt na telefon to znakomite akcesorium, pozwalające na bezpieczne zamocowanie urządzenia na kierownicy. Dzięki temu w czasie jazdy można słuchać muzyki, korzystać z aplikacji rejestrujących aktywność fizyczną oraz z GPS. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych modeli akcesoriów, które można dobierać według potrzeb. Praktyczny uchwyt do telefonu na rower będzie amortyzował wstrząsy, zabezpieczy urządzenie przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Zarówno do codziennej jazdy miejskiej, jak i w czasie bardziej wymagających wypraw, pokrowiec rowerowy na telefon pomoże zadbać o zachowanie komfortu i wygody.

Mocny i stabilny uchwyt rowerowy na telefon

Wybierając uchwyt rowerowy na telefon, warto zwracać uwagę na materiały, z jakich jest wykonany oraz sposób montażu. Polecamy wysokiej jakości uchwyty rowerowe na telefon pochodzące od znanego producenta elementów osprzętowania rowerowego - marki Topeak. Wytrzymałe materiały, takie jak tworzywa sztuczne, skóropodobne, stalowe elementy montażowe oraz specjalnie zabezpieczone przed wilgocią łączenia sprawiają, że każdy uchwyt rowerowy na telefon Topeak spełnia wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa. Konstrukcja akcesoriów jest specjalnie wzmocniona i przystosowana do trudnych warunków panujących na trasie. Korzystanie z telefonu jest bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i dla samego urządzenia. Wodoodporne uchwyty rowerowe na telefon skutecznie zabezpieczają cenny sprzęt przed niekorzystnymi warunkami, jednocześnie zapewniając pełną swobodę korzystania ze wszystkich jego funkcji.

Uchwyt na telefon do roweru – wygodne korzystanie z funkcji podczas jazdy

Praktyczny uchwyt na telefon do roweru pozwala zminimalizować ryzyko zgubienia urządzenia w czasie jazdy oraz oferuje wygodny dostęp do wszystkich funkcji - w tym do map oraz mierników prędkości. W razie potrzeby szybkiego użycia uchwyt na telefon rowerowy oferuje wygodny dostęp do wszystkich aplikacji. Oferujemy akcesoria dopasowane do różnych modeli telefonów popularnych marek, dlatego każdy bez trudu może wybrać dla siebie odpowiedni uchwyt do roweru na telefon. Zróżnicowane sposoby montażu oraz typy konstrukcji, pozwalają na dopasowanie akcesoriów dokładnie do swoich wymagań i potrzeb. Niezależnie czy pokrowiec montuje się przy kierownicy czy też nosi na ramieniu - funkcjonalny uchwyt na telefon na rower sprawdza się na różnego rodzaju trasach.

  W magazynie
  Brak w magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  • -11%
  Już od 79,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 79,00 zł
  W magazynie
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy