Waluta

Rowery Fitness Giant Fastroad

(2)

Prędkość i komfort w jednym, oto kwintesencja Giant Fastroad. Te rowery fitness, w nowej odsłonie z grubszymi oponami, stworzone zostały dla entuzjastów szybkich i wygodnych przejażdżek. Nadają się zarówno do jazdy po asfalcie w miejskiej dżungli, jak i lekkim utwardzonym terenie leśnym lub podmiejskim. Odkryj doskonałą jakość i wybierz rower, który pozwoli Ci się przemieszczać szybko i pewnie.

  • -26%
  Już od 5 499,00 zł Normalna cena 7 399,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XS
  S
  M
  ML
  L
  XL
  Już od 5 499,00 zł Normalna cena 7 399,00 zł
  • -22%
  Już od 6 999,00 zł Normalna cena 8 999,00 zł
  W magazynie
  Rozmiar roweru
  XS
  S
  M
  ML
  L
  XL
  Już od 6 999,00 zł Normalna cena 8 999,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Rowery Giant FastRoad

Powstał z połączenia dużej prędkości rowerów szosowych i uniwersalności rowerów crossowych. Rower Giant Fastroad należy do jednośladów nazywanych rowerami fitness. To specjalny model zaprojektowany i stworzony z myślą o tych osobach, które preferują długie trasy po asfalcie i jednocześnie lubią szybszą i bardziej dynamiczną jazdę niż ta, na którą pozwala rower crossowy. Cechuje się również wszechstronnością roweru miejskiego oraz zapewniają minimalną masę roweru. Zwrotna rama aluminium aluxx sl z ulepszoną geometrią nadaje się do długiej jazdy fitness. Lekką ramę wyposażono w wewnętrzne prowadzenie pancerzy co nadaje tym rowerom elegancji i szyku.

Giant Fastroad – płynna i stabilna jazda asfalcie

Rama Giant Fastroad wykonana została z lekkiego aluminium, które dodatkowo cechuje się doskonałą trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wejsje Fastroad Advanced są z kolei skomponowane na ramach z carbonu, co daje im dodatkowej szybkości i komfortu zarazem.

Giant Fastroad AR - nowa odsłona kultowego roweru

W 2023 roku Giant zaprezentował nową linie rowerów Fastroad AR, w wersji na ramach aluminiowych zaluminium aluxx sl, jak i karbonowych gdzie użyto kompozyt węglowy advanced. W serii Fastroad AR możemy zakładać większe opony o grubości do 42c, zo znacznie rozszerza zakres zastosowań tego roweru. Możliwość zastosowania szerszych opon i błotników smart mount system, powoduje, że Fastroad AR nadaje się do jazdy w każdych warunkach pogodowych. Ten rower idealnie nadaje się do dłuższych wypraw wyboistych drogach.

Fitness Giant Fastroad łatwo się prowadzi

Ten rower fitness wyposażony został w płaską kierownicę, co przekłada się na wygodę i komfort jazdy. Na poprawę dynamiki wpływ ma opatentowana sztyca podsiodłowa D-Fuse. Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse minimalizuje wibracje, zwiększając w ten sposób sterowność roweru i płynność jazdy. Dzięki tarczowym hamulcom rower jest zawsze w 100% pod naszą kontrolą. 

Ten rower fitness posiada szeroką możliwość montażu akcesoriów

Dzięki możliwości wyposażenia roweru fitness Giant Fast Road w dowolne akcesoria rowerowe, w tym bagażnik i błotniki z powodzeniem wykorzystasz go do jazdy po mieście. Stanowi świetną alternatywę dla samochodu czy komunikacji miejskiej, z której korzystasz podczas dojazdów do pracy, jak również będzie twoją bramą do szosowych rekreacyjnych wypraw. Mnogość uchwytów do akcesoriów pozwala dostosować rower do najbardziej wymagających użytkowników.

W FastRoad Advanced lub Comax znajdziesz dodatkowo wyjmowany nadajnik przeznaczony do transmisji danych, który umieszczono w lewej rurce tylnego trójkąta. Odpowiedzialny jest za przesyłanie informacji do licznika kompatybilnego z ANT+ dotyczących prędkości i kadencji.

Fastroad jest doceniany za niezwykłą uniwersalność i zwrotność, co zawdzięczamy jego konstrukcji – prostej kierownicy, geometrii główki i rury podsiodłowej. Można nim z łatwością manewrować niezależnie od tego, czy poruszamy się po wyboistych i nierównych drogach, czy po asfalcie w mieście. Karbonowy widelec doskonale tłumi drgania, a mocne hamulce tarczowe oraz zastosowane mocowanie hamulca flatmount, pozwalają na zastosowanie wyższych obręczy kół. Ma to co ma duży wpływ na poprawę aerodynamiki podczas jazdy pod wiatr. Zastosowane części rowerowe czołowych producentów zapewniają pełną satysfakcję dla posiadacza tego wyjątkowego jednośladu. Mechanizm korbowy to w większości modeli sztywna korba w systemie Shimano Hollowtech II, umożliwiająca efektywną jazdę porównywalną z rowerami szosowymi. Zarówno przerzutka przednia jak i przerzutka tylna to komponenty czołowych producentów osprzętu rowerowego, zapewniając szybką i płynną zmianę biegów oraz łatwy dobór przełożeń.

Rowery Giant Fastroad Łódź

Większość modeli z serii Giant Fastroad znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.