Waluta

Sztyce podsiodłowe

(14)

Sztyca podsiodłowa to jeden z kluczowych elementów każdego roweru, mający bezpośredni wpływ na komfort jazdy oraz właściwą pozycję rowerzysty. Dzięki niej możemy dostosować wysokość siodełka do indywidualnych potrzeb i preferencji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno sztyce podsiodłowe, jak i rury podsiodłowe, które zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości, lekkości i precyzyjnym dopasowaniu. Niezależnie od tego, czy szukasz sztycy do roweru górskiego, szosowego czy miejskiego, u nas znajdziesz produkty najwyższej jakości, które gwarantują niezawodność i doskonałe osiągi w każdych warunkach.

    • -11%
    Cena promocyjna 319,00 zł Normalna cena 359,00 zł
    W magazynie
    Cena promocyjna 319,00 zł Normalna cena 359,00 zł

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Sztyce podsiodłowe

Sztyce rowerowe to niezbędny element wyposażenia każdego roweru. To dzięki nim można bezproblemowo ustawić swoje siodełko w dogodnej pozycji i w pełni komfortowo przemierzać na nim kolejne kilometry. Sztyce pełnią bardzo ważną rolę zwłaszcza w rowerach crossowych oraz trekkingowych. Umiejętnie łączą ramę z siodełkiem, a do tego odpowiadają za stuprocentowy komfort jazdy w trudnym terenie. Dla rowerzystów to istotna informacja, gdyż pokonywanie trudnych wzniesień w niewygodnej pozycji byłoby dla niektórych zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Sztyca rowerowa będzie pasować praktycznie do każdego modelu roweru, który znajduje się w posiadaniu klienta. Ponadto sztyca cechuje się ogromną wytrzymałością, a przy tym nie będzie problemów z szybkim jej montażem.

Sztyce rowerowe - profesjonalny wspornik siodełka

Sztyca to doskonały wspornik siodła, na co uwagę zwracają niemal wszyscy użytkownicy. Sztyca podsiodłowa stworzona jest z najlepszej jakości materiałów, ze specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, dlatego też będzie w stanie spełnić oczekiwania osób, które pokonują na rowerach setki kilometrów dziennie. Sztyca siodełka będzie zapewniała użytkownikom dobrą przyczepność, swobodę w czasie jazdy oraz wygodną pozycję. Sztyca do roweru posiadać może różne kolory i wzory, dlatego też rowerzyści powinni dobrać ją pod kątem posiadanego przez siebie modelu. Taki wspornik siodła sprawi, że pokonywanie dłuższych i wymagających tras będzie dla rowerzystów czystą przyjemnością. Wspornik siodełka roweru pozwala na ustawienie siodełka pod odpowiednim kątem, ale też na optymalnej wysokości. Sztyca do roweru jest więc przyjaznym osprzętem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Najlepszej jakości sztyca podsiodłowa do roweru

Polecamy zwłaszcza najlepszej jakości sztyce rowerowe w wersji amortyzowanej. Taka amortyzowana sztyca rowerowa odpowiada za komfortową jazdę w każdym terenie. Sztyca podsiodłowa tego typu posiada specjalny system zawiasów, który gwarantuje użytkownikom kompletny brak luzów w całości konstrukcji. Sztyca siodełka sprawi, że rower będzie poruszał się sprawnie po różnych drogach. Sztyce podsiodłowe odpowiadają też za zmianę kąta kolan podczas kręcenia korbami, dlatego powinna być starannie dobrana, najlepiej w porozumieniu z doświadczoną osobą, aby części być natychmiast wymienione. Sztyce do siodełka pomogą zainteresowanym nieco zmodyfikować swój własny rower. Taki wspornik siodełka roweru pozwoli na ustawienie dogodnej pozycji nawet na piaszczystym lub błotnistym terenie.