Waluta
Język

Liczniki i nawigacje rowerowe

(13)
  W magazynie
  W magazynie
  Już od 41,00 zł
  W magazynie
  Już od 79,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 79,00 zł
  Już od 67,00 zł
  W magazynie
  Kolor
  Już od 67,00 zł
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Liczniki i nawigacje rowerowe

Polecamy wysokiej jakości nawigacje i liczniki rowerowe oraz akcesoria do ich montażu, pochodzące od sprawdzonych producentów Kross, MIO oraz Topeak. Za sprawą tej poręcznej elektroniki, możesz bez przeszkód mierzyć i kontrolować kluczowe dla Twojej jazdy parametry, jak prędkość, dystans, czas oraz ilość spalonych kalorii. Prędkościomierz do roweru pozwala na analizowanie najlepszych wyników, co przekłada się na lepsze poznanie własnych umiejętności. Wybierając proponowane przez nas produkty, z pewnością polepszysz swoje osiągnięcia.

Licznik rowerowy - funkcjonalne akcesorium do roweru

Wysoka funkcjonalność, wygoda i informacje niezbędne rowerzyście - wszystko to zapewnia dobrze dopasowany do użytkownika licznik rowerowy. To niewielkich rozmiarów urządzenie w żaden sposób nie obciąża roweru, nie ogranicza widoczności w czasie jazdy, ani też nie wymaga skomplikowanego montażu. Prędkościomierz do roweru można zamocować na kierownicy przy pomocy prostego uchwytu, który zabezpieczy urządzenie i pozwoli na wygodny odczyt parametrów podczas jazdy. Urządzenia wyposażone są w pomiar mocy, miernik przebytego i pozostałego dystansu oraz prędkości. Dzięki temu będziesz mógł zaplanować trasę tak, aby była jak najbardziej optymalna.Elektroniczny licznik kilometrów na rower to przydatny gadżet, który znajdzie zastosowanie zarówno w rękach amatorskich, jak i profesjonalnych kolarzy.

Licznik rowerowy bezprzewodowy - wygoda i sprawdzona jakość w jednym

Prawdziwy komfort i wygodę zapewniają liczniki bezprzewodowe. Pulsometr na rower pozwala kontrolować pracę serca oraz tętno w czasie jazdy. Nowoczesne urządzenia zostały stworzone z myślą o kompatybilności z inteligentnymi urządzeniami mobilnymi oraz z urządzeniami wykorzystującymi technologię ANT+. Licznik rowerowy bezprzewodowy łączy się z nimi za sprawą Bluetooth, co sprawia, że nie krępuje ruchów i pozwala na pełną mobilność, nawet w utrudnionych warunkach. Wysokiej jakości licznik rowerowy ANT+ pozwala na kontrolowanie intensywności treningu.

Nawigacja rowerowa nie tylko na długie dystanse

Licznik do roweru oraz nawigacja rowerowa to dwa, niezastąpione akcesoria, które pozwalają na osiąganie znakomitych wyników i poznawanie nowych tras. Urządzenia typu GPS na rower, pozwalają korzystać z map oraz planować dalsza trasę, bez obawy o zgubienie drogi w nieznanym rejonie. Pomocne nawigacje rowerowe także można bez trudu zamontować na kierownicy roweru. Wszystko o co należy zadbać, to jedynie odpowiednie zamocowanie sprzętu.