Waluta

Bagażniki rowerowe

(17)
  W magazynie
  • Popularny
  W magazynie
  Już od 299,90 zł
  W magazynie
  Rozmiar / typ
  Już od 299,90 zł
  • Popularny
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie
  W magazynie

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

Bagażniki rowerowe

Bagażniki rowerowe to jeden z przydatnych akcesoriów każdego rowerzysty, przeznaczony zarówno do rowerów miejskich, jak i górskich czy turystycznych. Umieszczony nad tylnym kołem, zapewnia wiele przestrzeni do przewożenia różnych przedmiotów. Jest mocowany do osi koła lub do wsporników siodełka. Dobrze dobrany bagażnik do roweru tylny zapewni możliwość wygodnego, bezpiecznego i stabilnego transportowania bagażu.

Bagażnik rowerowy – wygodne przewożenie nie tylko na co dzień

Poza standardowymi bagażnikami, w sprzedaży istnieją również bagażniki przystosowane do montowania fotelików dziecięcych, przeznaczone dla miłośników rodzinnych wypraw rowerowych. Podstawowy bagażnik do roweru to koszt już od 30 zł, a za dopracowane, wysokiej klasy modele wydamy kwotę nawet kilkuset złotych. Najlepsze bagażniki to egzemplarze z trzema nogami z każdej strony, doskonale rozkładające ciężar bagażu i nie zaburzające stabilności roweru.

Praktyczne tylne bagażniki rowerowe

Na rynku jest dostępnych wiele różnego rodzaju bagażników rowerowych tylnych. Jednym z najczęściej spotykanych jest bagażnik do roweru mtb. Jest to prosta, stalowa konstrukcja, pozwalająca zarówno na sporadyczne wykorzystanie, jak i codzienną, wymagającą eksploatację. Możliwość dopasowania do różnych popularnych modeli rowerów pozwala każdemu dobrać bagażnik odpowiedni dla siebie.

Bagażnik do roweru górskiego zazwyczaj będzie wykonany z aluminium, dzięki czemu nie generuje zbędnego obciążenia dla roweru. Jest on również bardzo trwały, jeśli będzie rozsądnie użytkowany, ale w momencie uszkodzenia podczas podróży możemy mieć kłopot z jego naprawą.

Dla bardziej wymagających użytkowników, dobrym wyborem będzie bagażnik do roweru Kross. Jest on lekki, a możliwość regulacji pozwala dopasować go do wielu modeli rowerów. Niektóre modele tego producenta są zaadaptowane do montażu sakw, a obniżony punkt ich przytwierdzania zapewnia komfort i stabilność podczas jazdy. Są one także przystosowane do transportu ładunku o wadze nawet 40kg.

Rowerzyści, mający zapotrzebowanie na przewożenie ciężkich ładunków, powinni wybrać bagażnik do roweru Giant. Jest on wykonany z aluminium, a jego nośność wynosi 25 kg, pozwalając zabrać ze sobą wiele niezbędnych przedmiotów. Płaska powierzchnia ładunkowa jest niezwykle praktyczna, a dodatkowe uchwyty umożliwiają montaż pompki i lampek.

Dla miłośników turystyki rowerowej godny uwagi jest bagażnik rowerowy Topeak. To sprzęt typowo turystyczny, który daje możliwość przewożenia sakw bocznych oraz toreb mocowanych w systemie Quick Track. Te wysokiej jakości, mocne bagażniki dostępne są w różnych wersjach, przystosowanych do kształtu ramy roweru. Nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wymagających rowerzystów.