Waluta

Foteliki rowerowe dla dzieci

(4)
  • Już od 299,00 zł
   W magazynie
   • W magazynie
    • W magazynie

    Zdjęcie

    Nazwa

    Detal br.

    Hurt br.

    Stan

    Zniżka ilościowa

    Zakupy

    Foteliki rowerowe dla dzieci

    Rodzic hobbystycznie spędzający wiele czasu na dwóch kółkach, powinien zaszczepić ten zdrowy nawyk również u swojego dziecka. Specjalny fotelik do roweru pozwala przewozić w nim już nawet niemowlęta, które potrafią same siedzieć. Do wyboru mamy: siodełko na rower dla dziecka montowane z przodu, fotelik rowerowy dla dziecka umieszczony na kierownicy, z tyłu, na ramie podsiodłowej czy też bagażniku. Warto wybierać modele renomowanych marek, które dobrze wypadają w testach, gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę maluchowi i jego rodzicom.

    Fotelik rowerowy – zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka

    Foteliki rowerowe dla dzieci powinny przede wszystkim mieć atest, świadczący o spełnianiu norm europejskich EN 14344 lub TUV/GS. Ponadto model siedziska należy dopasować do ciężaru malucha. Większość ma limity wagowe do 15 lub 22 kg. Kolejnym aspektem zapewniającym bezpieczeństwo są pięciopunktowe pasy, dzięki którym fotelik do roweru z pewnością utrzyma stabilnie dziecko w każdym terenie. Dobrej jakości fotelik na rower dla dziecka odznaczają zabudowane boki, możliwość przypięcia stópek do podnóżka, odblaski lub oświetlenie i magnetyczne zabezpieczenie przed rozpięciem klamry. Wśród naszego asortymentu można znaleźć idealny fotelik rowerowy dla dziecka, który spełni nie tylko oczekiwania odnośnie sposobu montażu, ale także wszelkie standardy bezpieczeństwa.

    Wygodne foteliki rowerowe dla dzieci

    Poza kwestią bezpieczeństwa, równie istotne jest zapewnienie maluchowi wygody. Siodełko na rower dla dziecka powinno mieć opcję dostosowania wysokości oparcia i długości pasów. Dobrze jeśli ma także regulowany podnóżek, dzięki czemu można je idealnie dopasować do wzrostu, a także miękkie, wyściełane siedzisko. Jeśli wozimy ze sobą niemowlę, dobrym rozwiązaniem będzie fotelik dla dziecka na rower wyposażony w siatkę ochronną na owady. Większy maluch, który może już założyć kask ochronny powinien mieć fotelik do roweru z wgłębieniem w oparciu, aby zachować odpowiednie ułożenie kręgosłupa podczas jazdy. Fotelik na rower pozwala na szybki montaż. Jeśli jego przypinanie będzie zbyt uciążliwe może zniechęcić nie tylko dorosłego, ale i niecierpliwego malucha.

    Bezpieczny i komfortowy fotelik rowerowy to niezbędne wyposażenie do dwóch kółek aktywnego rodzica, który chce spędzać wolny czas ze swoim maluchem na świeżym powietrzu. Szeroki wybór asortymentu pozwala dopasować idealny fotelik dla dziecka na rower pod względem jego wagi, wzrostu i wieku oraz dodatkowych funkcji i gadżetów.