Waluta

Rowery górskie LIV Obsess

(0)

Giant LIV Obsess to rowery dla wymagających kobiet, które szukają doskonałej jakości i osiągnięć na trasie. Dzięki lekkiej konstrukcji i zaawansowanym technologiom, te rowery zapewnią Ci wyjątkowe wrażenia podczas jazdy. Odkryj pełen potencjał roweru Giant LIV Obsess już teraz!

Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających twoje oczekiwania.

brak
Zobacz wszystkie rowery

Zdjęcie

Nazwa

Detal br.

Hurt br.

Stan

Zniżka ilościowa

Zakupy

LIV Obsess

LIV Obsess.

Wyścigowe trasy XC, górskie przełęcze, singletracki i flowtraile – ta lekka profesjonalna maszyna usatysfakcjonuje kobiety pragnące szybkości i kontroli.

Rama Roweru LIV Obsess Advanced została ręcznie wyprodukowana w naszej fabryce z kompozytu Advanced-grade i tak zaprojektowana, aby w pełni wykorzystać zalety kół o średnicy 27,5 cala. Obsess Advanced jest lekki, zwinny i sterowny, a jednocześnie stabilny na technicznych trasach. Rura sterowa OverDrive zapewnia idealną precyzję prowadzenia, a laminat stworzony specjalnie z myślą o kobiecych potrzebach, gwarantuje większą stabilność i sztywność niezbędne podczas wyścigów. Mufa suportowa PowerCore zwiększa efektywność pedałowania, a wewnętrzne prowadzenie linek i zintegrowany zacisk sztycy dadzą Ci przewagę podczas zawodów i jazdy w terenie.

Rowery LIV Obsess Łódź

Większość modeli z serii LIV Obsess znajdziesz fizycznie dostępne i będziesz mógł się przejechać w naszym Salonie w Łodzi.