Waluta

Zapięcia - U-locki i Łańcuchy

Łańcuch Security Department 1510/60

110,00 zł
×
Zapytaj o produkt
×
Powiadom mnie

Wybierz rozmiar

Rozmiar:

Kolor:
Dostępność: niedostępny
WEŹ LEASING TERAZ
Brak w magazynie

Zaufane opinie

Szczegóły produktu

Łańcuch ABUS Security Department 1510/60

ZAMEK STWORZONY DLA DZIECIĘCYCH RĄCZEK
Bezpieczeństwo roweru, które cieszy. Model My first ABUS 1510 Security Department jest idealnym zapięciem dla wszystkich małych rowerzystów.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby uczyć małych rowerzystów o zachowaniu bezpieczeństwa w ruchu. Do tego należy też odpowiednie przypinanie roweru i ochrona przed jego kradzieżą.

Firma ABUS towarzyszy młodym rowerzystom w tym pierwszym, ważnym kroku, dając im do dyspozycji My first ABUS 1510 Security Department. To zapięcie łańcuchowe posiada nie tylko liczne funkcje skierowane do dzieci, które czynią używanie przyrządu bajecznie prostym. Zapięcie to ponadto wygląda jak auto policyjne, co czyni naukę jeszcze przyjemniejszą.

Więcej informacji

SKU

AB51#78098

Ean13

4003318780981

Kod producenta

78098

Kolor producenta

blue

Rodzaj zapięcia

Łańcuch

Typ zamka

klucz

Technologie

Wyjaśniamy dostępność

Nie jesteś pewien jak rozumieć dostępność produktu na naszej stronie? Spokojnie, nie jesteś sam, postaramy się zwięźle wyjaśnić to zagadnienie. Na stronie każdego produktu znajdziesz sekcję "Dostępność" oraz wartość podana w dniach. W przypadku kiedy produkt posiada opcje (np rozmiar dla roweru), wartość pokaże się po wybraniu odpowiedniego wariantu produktu.

  • "W Magazynie" oznacza, że mamy rower fizycznie na sklepie i jest gotowy aby go odebrać, kupić, wysłać lub dowieźć.
  • "Do 1 dnia" oznacza, że towar jest w naszym posiadaniu na jednym z magazynów zewnętrznych w okolicach Łodzi i będzie dostępny do odbioru / wysyłki w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia i opłacenia zamówienia. Nie oznacza to, że jest w drodze do nas, nie ruszy się stamtad dopóki nie zostanie zamówiony ;).
  • "Wartości powyżej 1 dnia" dnia oznaczają, że wiemy że ma lub bedzie miał je dostawca i dostawczymy je w podanym terminie.
  • Zazwyczaj czasy 2-4 dni to potwiedzone stany u dostawcy, a czasy dłuższe, to towary które dopiero u dostawcy się pojawią a my podajemy daty zgodnie z informacjami jakie mamy przekazywane od dostawców. Telefon z zapytaniem czy na pewno będzie w danym terminie nie poprawi jakości tej informacji. Masowo zmieniamy dane na stronie, aby świadomie mogli Państwo podjąć najlepszą dla siebie decyzje.

Dokładamy wszelkich starań aby dane te były tak precyzyjne jak to tylko możliwe i ich jakość jest powyżej 99% trafności.

Jednocześnie informujemy, że sytuacja na rynku jest wyjątkowo dynamiczna i fakt że rower w danej chwili ma dany status, nie gwarantuje że będzie on aktualny kilka godzin później. Najlepszym sposobem na zapewnienie dostępnośći jest złożenie zamówienia przez stronę internetową.

Pozostało jeszcze więcej produktów spełniających twoje kryteria

Zmień filtr
Rodzaj zapięcia Łańcuch